Intézmény neve Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és kollégium
Intézmény címe Pest megye - Budapest 02. ker. , Lorántffy Zsuzsanna utca 3
Honlap www.bmrg.hu/
E-mail cím kozma.gal.margit@bmrg.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 02. ker. , Lorántffy Zsuzsanna utca 3
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - konyhai dolgozó
Illetmények juttatások kafetéria
Elvárt képzettség Szakmai középfok (OKJ), Középiskola (érettségi), Szakmunkás, Egyéb
Leírás Intézményünk konyhai kisegítőt keres közétkeztetésre, iskolai menzára.
Az iskolának saját konyhája van, ahol naponta 600 fő étkezik.
Munkaidő napi 8 óra, délelőtt.

Vidékről bejáró dolgozó, utazási költségtérítést kap.

A konyha takarítása, segédkezés a konyhai munkákban, konyhaedények mosogatása.

Feladatok:

- a konyha kövezetének felsöprése, felmosása, munkafelületek, falak, gépek, berendezések lemosása, szemetesedények kiürítése, kimosása, edények elmosogatása

- nyersanyagok és eszközök szállítása a munkaterületre, a zöldségek megtisztítása, aprítása

- ételek tálalása, kiosztása, tányérok, edények, ételmaradékok összegyűjtése

Elvárások:

- minimum alapfokú iskolai végzettség

- megbízhatóság, önállóság

- pontos, alapos munkavégzés