Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Károli Gáspár Református Egyetem
Intézmény címe Pest megye - Budapest 09. ker. , Kálvin tér 7/a
Honlap www.kre.hu
E-mail cím hr@kre.hu

Az álláshirdetés

Jogviszony időtartama határozott idő
Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 09. ker. , Kálvin tér 7/a
Feladat típusa Adminisztráció - asszisztens
Adminisztráció - ügyintéző
Elvárt képzettség Szakmai középfok (OKJ), Középiskola (érettségi), Főiskola (BSc, BA)
Leírás A Károli Gáspár Református Egyetem Gazdasági Igazgatósága
munkatársakat keres HR munkatárs munkakörbe

Főbb feladatok:
o az egyetem általános munkaügyi folyamatainak végrehajtása, koordinálása és fejlesztése (üzemméret: 600 fő)
o a munkakör kiemelt területe a munkaügyi adminisztráció, elsősorban napi, operatív szinten: kiléptetés, beléptetés, munkaköri leírások, munkaszerződések elkészítése, változtatása; bérszámfejtés előkészítése, bérszámfejtési adatok ellenőrzése,
o jelenléti ívek begyűjtése, szabadságok, betegszabadságok, juttatások, nyilvántartása, ellenőrzése, a munkavállalók adatainak, dokumentumainak adminisztrációja, nyilvántartása,
o az egyetem szervezeti egységeinek támogatása személyügyi és humán erőforrást érintő kérdésekben,
o javaslattétel a HR folyamatok és szabályzatok létrehozásában és optimalizálásban.

Elvárások:
o legalább 10 év munkaügy és bérszámfejtés területén szerzett szakmai tapasztalat,
o legalább középfokú végzettség,
o humánügyviteli és bérszámfejtő program ismerete (JDolBer, Nexon),
o magas szintű számítógépes ismeretek (EXCEL és WORD) használata,
o naprakész munkajogi, gazdasági és HR ismeretek,
o pontosság, precizitás,
o önálló és dinamikus munkavégzés,
o strukturált gondolkodás, rendszerszemlélet, folyamatfejlesztésekre való nyitottság,
o jó kommunikációs készség szóban és írásban.
Előnyök Előny:
o felsőoktatásban szerzett szakmai tapasztalat,
o felsőfokú végzettség,
o Neptun rendszer ismerete,
o elektronikus iktatóprogram ismerete (Poszeidon),
o tapasztalat szervezeti HR folyamatok tervezésében, kialakításában és bevezetésében,
o angol és/vagy német nyelv középfokú ismerete.
Jelentkezési határidő 2019.04.20.
Hirdetés letöltése PDF-ben