Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Sapientia Szerzetesi Hittudományi Főiskola
Intézmény címe Pest megye - Budapest , Piarista köz 1.
Honlap www.sapientia.hu
E-mail cím rektor@sapientia.hu

Az álláshirdetés

Jogviszony időtartama határozott idő
Foglalkoztatás jellege megegyezés szerint
Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 05. ker. , Piarista köz 1.
Feladat típusa Adminisztráció - irodavezető
Elvárt képzettség Egyéb
Leírás A Sapientia Szerzetesi Hittudományi Főiskola jelentkezőket vár az alábbi munkakör betöltésére:

Pedagógia Tanszék vezetője

Főiskolánkon a Pedagógia Tanszék látja el a tanárképzés keretében a „tanári felkészítés” feladatait mint pedagógiai intézet. Az érdeklődők a www.sapientia.hu honlapról tájékozódhatnak a nálunk folyó képzésekről, melyek között kiemelt helye van a nappali osztatlan tanárképzésnek és a hittanári kiegészítő képzéseknek.

Főbb feladatok, munkák:
a tanszék munkájának tervezése, összehangolása
tanítás
a gyakorlótanítás megszervezése, felügyelete
együttműködés a Főiskola működtetésében a különböző testületek révén

Az álláshoz tartozó elvárások:
pedagógiai vagy pszichológiai PhD (2013. szeptembere előttről)
aktív katolikus vallásgyakorlat
jó vezetői és kommunikációs készség
pontos és megbízható munkavégzés csapatmunkában

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
iskolai munkában szerzett tapasztalat
hitoktatási tapasztalat
munkatapasztalat egyházi (lehetőleg oktatási) intézményben
felsőoktatási tapasztalat, tanítás és szervezés terén

Amit kínálunk:
folyamatos fejlődési lehetőség
stabil munkahely
dinamikus munkahelyi közösség

Munkába állás:
A munkába állás időpontja megegyezés szerint.

Munkavégzés helye: 1052 Budapest, Piarista köz 1.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázati anyagát a rektor@sapientia.hu e-mail címen:
fényképes szakmai önéletrajz
egyházi ajánlás
1 oldalas összegzés arról, mit tart fontosnak a hittanárképzés területén

A jelentkezések beadása folyamatosan történik. A benyújtott pályázatok elbírálása után a második körbe jutó jelentkezőket személyes beszélgetésre hívjuk be.
Jelentkezési határidő 2019.03.31.
Hirdetés letöltése PDF-ben