Intézmény neve Magyar Bencés Kongregáció Pannonhalmi Főapátság
Intézmény címe Győr-Moson-Sopron megye - Pannonhalma , Vár 1.
Honlap www.bences.hu
E-mail cím hr@osb.hu

Munkavégzés helye Győr-Moson-Sopron megye - Pannonhalma , Vár 1.
Feladat típusa Gazdasági terület - pénzügyi szakértő
Elvárt képzettség Egyetem (MSc, MA), Főiskola (BSc, BA)
Leírás Feladatok:
• Éves terv elkészítésében való részvétel,
• Havi, időszaki és éves zárásban való közreműködés,
• Könyvelés támogatása, a kontrolling szempontok biztosítása a könyvelésben,
• Számviteli adatokból heti, havi, éves kontrolling jelentések, riportok készítése,
• Szervezeti egység szintű, havi/negyedéves /éves riport összeállítása,
• Árbevétel- és fedezetvizsgálat, önköltség egyeztetés,
• Költség átterhelések tervezése, karbantartása, fejlesztése,
• Együttműködés a szervezet különböző egységeivel,
• Vezetői döntések előkészítése.

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség közgazdasági/pénzügyi területen,
• Minimum 3 év szakmai tapasztalat,
• Professzionális MS Excel tudás, valamint Word, Outlook magas szintű felhasználói ismerete,
• Képesség nagy adatbázisok közötti kapcsolatok és összefüggések felismerésére,
• Kiváló logikai és elemző képesség, strukturált gondolkodásmód,
• Proaktivitás, precizitás, elkötelezettség, terhelhetőség,
• Önálló, gyors és hatékony munkavégzés,
• Közvetlen, pozitív személyiség,
• Jó kapcsolatteremtő képesség.

Amit nyújtunk:
• Sokrétű szakmai fejlődési lehetőség és kihívások, értékteremtő feladatok
• Stabil háttér, hosszú távú karrierlehetőség
• Béren kívüli juttatások
• Azonnali munkakezdési lehetőség!