Intézmény neve Magyar Bencés Kongregáció Pannonhalmi Főapátság
Intézmény címe Győr-Moson-Sopron megye - Pannonhalma , Vár 1.
Honlap www.bences.hu
E-mail cím hr@osb.hu

Munkavégzés helye Győr-Moson-Sopron megye - Pannonhalma , Vár 1.
Feladat típusa Adminisztráció - projektmenedzser
Elvárt képzettség Egyetem (MSc, MA), Főiskola (BSc, BA)
Leírás A Pannonhalmi Főapátság BERUHÁZÁSI PROJEKTMENEDZSER munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

Projekt Iroda vezető munkájának adminisztratív támogatása:

- Közreműködik a pályázati anyagok összeállításában.
- Gyűjti és rendszerezi a pályázatokhoz kapcsolódó dokumentumokat, azok teljességét és számszaki megfelelőségét ellenőrzi.
- Beruházási projektek esetében nyomon követi a tervezett ütemezés, a műszaki tartalom és költségvetés teljesülését.
- Menedzseli a szakmai beszámolók elkészítését.
- Elvégzi, koordinálja a pályázatok fenntartási időszakra vonatkozó adminisztrációs utógondozási feladatait.

Elvárások:

• felsőfokú végzettség
• uniós és hazai finanszírozású beruházási pályázatokban szerzett tapasztalat
• önálló munkavégzés
• precizitás, kiváló rendszerező képesség
• analitikus gondolkodás
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• jó kommunikációs készség
• B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

• különleges munkakörnyezet
• korrekt bérezés
• béren kívüli juttatások

Előnyök • közbeszerzések lefolytatásában való részvétel