Intézmény neve MMSz Egyesület Miklós utcai Integrált Hajléktalanellátó Központ
Intézmény címe Pest megye - Budapest 03. ker. , Miklós utca 32.
Honlap maltai.hu/
E-mail cím szentkereszty.tamas@maltai.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 03. ker. , Miklós utca 32.
Feladat típusa Szociális, egészségügy - szociális munkás
Illetmények juttatások közalkalmazotti bértábla szerint, plusz pótlékok, plusz cafeteria
Elvárt képzettség Főiskola (BSC)
Leírás Munkarend: két műszak, 8:00-16:00, 14:00-22:00,

Munkakezdés: akár azonnal vagy megegyezés szerint

A munkakör betöltésének feltételei:
- felsőfokú végzettség (vagy közeli megszerzése)
- büntetlen előélet (30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány)

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
- felsőfokú szociális diploma
- jogosítvány
- hajléktalan-ellátásban szerzett szakmai tapasztalat
- elhivatottság, tanulásra való nyitottság

A pályázatnak tartalmaznia kell:
- pontos személyi adatokat tartalmazó, fényképes szakmai önéletrajzot
- motivációs levelet
- végzettséget igazoló dokumentumok másolatát

Az intézményben utcai gondozó szolgálat, nappali melegedő, krízis éjjeli menedékhely és éjjeli menedékhely működik. A szociális munkások akár több intézményi formában kipróbálhatják magukat!

Vidám, fiatalos hangulatú munkahelyünkre a jelentkezéseket és az ezzel kapcsolatos kérdéseket a szentkereszty.tamas@maltai.hu címen várjuk!
Jelentkezési határidő 2018.12.28.
Hirdetés letöltése PDF-ben