Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Magyar Kurír
Intézmény címe Pest megye - Budapest 06. ker. , Városligeti fasor 42.
E-mail cím mk@katolikus.hu

Az álláshirdetés

Jogviszony időtartama határozott idő
Foglalkoztatás jellege részmunkaidő
Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 06. ker. , Városligeti fasor 42.
Feladat típusa Gazdasági terület - mérlegképes könyvelő
Illetmények juttatások Bér és caffetéria
Elvárt képzettség Szakmai középfok (OKJ)
Leírás A Magyar Kurír az alábbi feltételekkel munkatársat keres.

Munkakör megnevezése: pénzügyi-számviteli asszisztens

Követelmények: középfokú szakirányú végzettség, vagy releváns munkatapasztalat

Elvárt képességek: monotóniatűrés, precizitás, aktív, problémamegoldó személyiség

Főbb feladatok: pénztárkezelés, bank könyvelés, banki tételek utalása, szállítói számlák könyvelése, tárgyi eszköz könyvelés, önköltségszámításban való részvétel,

Munkarend: Budapesten, általános munkarend szerint, napi 6 óra hétfőtől péntekig

Bérezés: megegyezés szerint

Jelentkezés módja: önéletrajzzal (fizetési igény megjelölésével) és motivációs levéllel a molnar.agnes@ujember.hu címre kérjük