Intézmény neve Magyarok Nagyasszonya Ferences Rendtartomány - Tartományfőnökség
Intézmény címe Pest megye - Budapest 02. ker. , Margit krt. 23.
Honlap www.ferencesek.hu
E-mail cím muszaki.ofm@gmail.com

Munkavégzés helye Nógrád megye - Mátraverebély , 14.
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - igazgató, intézményvezető
Elvárt képzettség Egyetem (MSC), Főiskola (BSC), Egyetem (MSc, MA), Főiskola (BSc, BA)
Leírás ZARÁNDOKKÖZPONT IGAZGATÓ MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉRE
A Magyarok Nagyasszonya Ferences Rendtartomány a 2015-ben felújított kegyhely zarándokközpontjának üzemeltetői feladataira rugalmas, jó teherbírású, turisztikai tapasztalattal bíró vezetőt keres.

Főbb feladatok:

A turisztikai létesítmény üzemeltetése (2 szállásépület, Étterem, Galéria)
Éttermek vezetése, elszámoltatása
Front Office vezetése, elszámoltatása
Épületek karbantartási munkáinak kezelése
Kegytárgyüzletek vezetése, irányítása
Könyvelés előkészítés
Folyamatos precíz elszámolás a Ferences Rendtartomány felé
2. Zarándokközpont látogatószámának folyamatos növelése

Egyházi/világi programszervezés
Rendezvényszervezés és lebonyolítás
PR tevékenységek, weboldal kezelés, social media
Ferences atyákkal való együttműködés – közös programok szervezése
3. Projekt menedzsment

Jelenleg futó pályázatok kezelése (Interreg, MTÜ)
Kritériumok:

Felsőfokú végzettség
Angol nyelvtudás
Turisztikai tapasztalat (Szállodavezető, Hoteligazgató)
Vendéglátás vezetői tapasztalat
A jelentkezők fényképes önéletrajzait az info@szentkut.hu címre 2018. december 20-ig várjuk.

Előnyök Előnyök:

Ferences kötődés
Egyházi jártasság (ünnepek, személyek)
Projektmenedzseri tapasztalat
Kegyhelyek, búcsújáróhelyek működésének ismerete