Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Boldog Gizella Alapítvány
Intézmény címe Pest megye - Biatorbágy , Boldog Gizella utca 1.
Honlap www.gizella.hu
E-mail cím mental@gizella.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Biatorbágy , Boldog Gizella u.1.
Feladat típusa Szociális, egészségügy - mentálhigiénés szakember
Illetmények juttatások megegyezés szerint
Elvárt képzettség Egyetem (MSC), Szakmai középfok (OKJ), Főiskola (BSc, BA)
Leírás A Boldog Gizella Alapítvány pályázatot hirdet mentálhigiénés munkatárs és mentálhigiénés asszisztens munkakör betöltésére
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Munkavégzés helyszíne: Gizella Otthon - 2051 Biatorbágy, Boldog Gizella u. 1.

Az új munkatárs feladatai:
- a szakma irányelveinek megfelelően szervezi az idősek otthonában élő ellátottak foglalkoztatását, részt vesz egyéni mentálhigiénés gondozásukban.
- részt vesz az ellátottak egyéni gondozási tervének kidolgozásában.
- segít biztosítani a személyre szabott bánásmódot, a szabadidő kulturált eltöltését, a hitélet gyakorlását.
- részt vesz a hozzátartozókkal történő kommunikációban, a hozzátartozói csoport munkájában
- prevencióban, rehabilitációban team tagjaként működik közre.
- elvégzi a munkaköréhez kapcsolódó adminisztrációs és dokumentációs feladatokat

Elvárások:
- felsőfok szakmai végzettség, vagy OKJ- mentálhigiénés asszisztens
Szakmai gyakorlat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.
-j ó kommunikációs készség
- empatikus hozzáállás
- pontos munkavégzés
- képes bekapcsolódni az alapítvány szakmai programjainak lebonyolításába
-számítógépes ismeretek (Microsoft Word, Excel, Internet)
- érvényes erkölcsi bizonyítvány

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent
- Idős és demenciával élő személyek ellátásában szerzett tapasztalat

A pályázathoz benyújtandó iratok, igazolások:
- motivációs levél
- fényképes szakmai önéletrajz
- végzettséget igazoló dokumentumok fénymásolata

Juttatások:
- bér megegyezés szerint, irányadó a közalkalmazotti bértábla szerinti bér plusz ágazati pótlék
- törvényi előírásoknak megfelelő utazási költségtérítés
- munkahelyi meleg étkezés
- stabil munkahelyi háttér, jó hangulatú, dinamikus csapat
- részvételi lehetőség szakmai továbbképzéseken, konferenciákon

A munkakör betölthetőségének időpontja:
- a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető
- a jogviszony a 3 hónap próbaidőt követően határozatlan időtartamú.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információért kérjük, keresse Mayer Richárdnét
az alábbi telefonszámon: 06 70 978-9790.
levelezési cím: 2051 Biatorbágy, Boldog Gizella u. 1.
Előnyök azonnali munkakezdés, biztos stabil barátságos munkakörnyezet, lakhatás saját nővérszállón