Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Csak Egyet Szociális Segítő Központ
Intézmény címe Pest megye - Budapest , Király u. 98/a
Honlap www.csakegyet.hu
E-mail cím csakegyet@gmail.com

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 06. ker. , Király utca 98/a (Izabella utca felől lehet lejönni)
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - egyéb
Illetmények juttatások Rekreáció, szociális pótlékok
Elvárt képzettség Egyéb
Leírás Hajléktalanok számára létesített nappali melegedőbe keresünk biztonsági őrt hétköznapokra, teljes állásba. Az intézmény neve: Csak Egyet Szociális Segítőközpont. További információkért keresse fel honlapunkat: www.csakegyet.hu
Bérezés: alapvetően közalkalmazotti bértábla alapján, de megegyezésre van lehetőség.

Feladatok:

- Rend fenntartása
- Szabálysértő vendégek kiküldése és kikisérése
- Az intézmény házirendjének betartatása