Intézmény neve Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium
Intézmény címe Pest megye - Budapest 03. ker. , Szentendrei út 83.
Honlap www.korosi.hu
E-mail cím allashirdetes@korosi.hu

Az álláshirdetés

Jogviszony időtartama határozott idő
Foglalkoztatás jellege részmunkaidő
Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 03. ker. , Szentendrei út 83.
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - konyhai dolgozó
Elvárt képzettség Egyéb
Leírás Jogviszony jellege: részmunkaidős jogviszony ( 6 órás )
Munkakör megnevezése: konyhai kisegítő
Szükséges iskolai végzettség: nincs
Elvárt gyakorlati tapasztalat: nincs
Munkakörbe tartozó feladatok:
- elmosogatja a konyhaedényeket, kitakarítja a konyhát
- gondoskodik a napi maradvány tárolásáról,
- ételmintát tesz el,
- a konyha kövezetét felsöpri és felmossa,
- a munkafelületeket, falakat, gépeket, berendezéseket lemossa,
- kiadagolja az ételt

Jelentkezés: 06-1-2501744 108-as mellék (gazdasági iroda