Intézmény neve Magyarországi Evangélikus Egyház Luther Kiadója
Intézmény címe Pest megye - Budapest 08. ker. , Üllői út 24.
Honlap www.lutherkiado.hu/
E-mail cím kiado@lutheran.hu

Foglalkoztatás jellege teljes munkaidő, részmunkaidő, megegyezés szerint
Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 08. ker. , Üllői út 24.
Feladat típusa Gazdasági terület - gazdasági vezető
Illetmények juttatások megegyezés szerint
Elvárt képzettség Egyetem (MSC), Főiskola (BSC), Egyetem (MSc, MA), Főiskola (BSc, BA)
Leírás Főbb feladatterületek:
- a kiadó pénzügyi és számviteli rendjének betartása, betartatása, felügyelete;
- a kiadó pénzügyi elszámoltatása, bejövő és kimenő számlák ügyintézése, ellenőrzése;
- döntés-előkészítés, javaslatok megfogalmazása, a vezetőség munkájának aktív támogatása;
- könyvelési feladatok elvégzése, ellenőrzése;
- pénzügyi munkatárs felügyelete;
- egyes adóbevallások, adatszolgáltatások előkészítése;
- kintlévőségek nyomon követése;
- pénzügyi jelentések készítése;
- rendszeres és ad hoc jellegű jelentések készítése a menedzsment felé;
- termékek árazása, értékesítés segítése;
- bérszámfejtés, munkaügyi feladatok;
- költségvetés összeállítása, pénzügyi terv, cash-flow készítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:
- felsőfokú gazdasági végzettség és/vagy mérlegképes könyvelői képesítés;
- minimum 2 éves szakmai tapasztalat;
- könyvelői szoftver használatában szerzett tapasztalat;
- Microsoft Office programok magabiztos alkalmazása;
- alaposság, precizitás, pontosság.

Amit kínálunk:
- egyházi, családias közösség;
- kihívást jelentő, változatos feladatok;
- teljes munkaidő, de megegyezéstől függően 6 órás munkaviszony is kialakítható;
- jövedelem megegyezés szerint;
- kezdési lehetőség: azonnal
Előnyök - egyházi területen szerzett munkatapasztalat;
- üzleti jelentések és adóbevallások készítésében szerzett jártasság;
- angol- vagy német nyelvtudás