Intézmény neve Rákoscsabai Református Egyházközség Betlehem Óvodája
Intézmény címe Pest megye - Budapest 17. ker. , Péceli út 197.
Honlap betlehemovoda.hu/
E-mail cím postmaster@betlehemovoda.t-online.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 17. ker. , Péceli út 197.
Feladat típusa Oktatás, nevelés, kutatás - óvónő
Illetmények juttatások Pedagógus bértábla szerint, SZÉP kártya juttatás (próbaidő letelte után)
Leírás A Rákoscsabai Református Egyházközség Betlehem Óvodájába keressük leendő munkatársunkat, aki elhívatásának tekinti a pedagógus pályát, szívügye a gyermekek hitben való keresztyén szellemiségű nevelése, és szívesen lenne egy családias légkörű csapat tagja. Óvodánk kiemelt értékeinek tekintjük a hitet, a szeretetet, a megbízhatóságot, a minőségi munkára való törekvést.
2009 óta a jelenlegi, EU-s támogatással épült, a XXI. század követelményeinek megfelelő, korszerű épületben folytatjuk a gyermekek közötti munkánkat. Saját pedagógiai programunkat a református keresztyén értékrendre építettük, valamint elkötelezettek vagyunk a környezetvédelem és a fenntarthatóságra nevelés mellett, mert hitünk szerint a teremtett világ védelmét is feladatul kaptuk Istentől (Zöld óvoda vagyunk).
Óvodánkról bővebben tájékozódhat a betlehemovoda.hu honlapon.
Jelentkezés (önéletrajz, motivációs levél):
BETLEHEM ÓVODA
1171 Budapest, Péceli út 197.
Nagyné Szikszai Katalin
Tel: +36 1 258 9787; +36 30 651 4508
postmaster@betlehemovoda.t-online.hu
Előnyök Keresztyén szellemiségű, családias légkör, összetartó nevelő közösség.
Modern, korszerű épület (minden csoportnak saját mosdó, öltöző, terasz, valamint sószoba, tornaterem, fejlesztő szobák, játékokban gazdag nagy udvar)
Oktatási munkát segítő bőséges eszköztár.
Kötelezőn felüli juttatások (pl. Szép kártya)
Betölthetőség időpontja 2019.08.26.
Jelentkezési határidő 2019.06.28.