Intézmény neve Magyarországi Autonóm Orthodox Izraelita Hitközség
Intézmény címe Pest megye - Budapest 07. ker. , Budapest, Dob utca 35.
Honlap www.maoih.hu/?page_id=7&lang=hu
E-mail cím hr@maoih.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 07. ker. , Dob utca 35.
Feladat típusa Gazdasági terület - pénzügyi szakértő
Elvárt képzettség Főiskola (BSc, BA)
Leírás A Magyarországi Autonóm Orthodox Izraelita Hitközség

SZÁMVITELI MUNKATÁRS

kollégát keres

FELADATOK:
• Iskola, Óvoda, Bölcsőde, Szeretetotthon számviteli feladatainak elvégzése;
• könyvelési anyagok összeállítása;
• adatszolgáltatások, bevallások előkészítése, egyeztetése;
• rendelkezésre állás a Hitközség Elnöke illetve a Főkönyvelő felé;
• kapcsolattartás a Partnerekkel (szolgáltatókkal, kivitelezőkkel, hatóságokkal, stb.);
• szoros együttműködés a Társosztályokkal (Projektmenedzsment, Logisztika, Titkárság)
• pénzügyi kimutatások előkészítése;
• vezetői döntések előkészítéséhez szükséges támogatás;
• a havi, éves beszámolók, jelentések, zárások támogatása;

ELVÁRÁSAINK:
• felsőfokú végzettség;
• 5+ év hasonló munkakörben szerzett, releváns tapasztalat;
• jártasság manuális könyvelésben és a kapcsolódó beszámolók elkészítésében;
• képesség több munkafolyamat párhuzamos elvégzésére;
• jó problémamegoldó készség;
• önálló munkavégzés képessége;
• megbízhatóság, lojalitás;
AMIT NYÚJTUNK:
• családias, kellemes légkört;
• betekintést az Orthodox Hitközség életébe;
• kedvezményes étkezési lehetőséget a Hitközség kóser éttermében;

Kérjük, önéletrajzában jelölje meg bérigényét.

Önéletrajzát a hr@maoih.hu e-mail címre várjuk.