Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Katolikus Szeretetszolgálat
Intézmény címe Pest megye - Budapest 06. ker. , Városligeti fasor 42.
Honlap www.szeretetszolgalat.hu
E-mail cím titkarsag@szeretetszolgalat.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 06. ker. , Városligeti fasor 42.
Feladat típusa Gazdasági terület - pénzügyi szakértő
Vezetés, üzemeltetés - egyéb
Elvárt képzettség Főiskola (BSc, BA)
Leírás HR KONTROLLER
munkakör betöltésére
FELADATOK:

 Az Intézményrendszer éves munkaerő igényének, létszám tervének és személyi jellegű költségeinek tervezése
 az emberi erőforrás-gazdálkodással kapcsolatos adatszolgáltatások, elemzések, gazdaságossági számítások készítése, terv-tény adatok összehasonlítása, kimutatások, statisztikák készítése és elemzése
 az éves bérfejlesztés szakmai előkészítése és végrehajtása
 az intézményrendszer bérezési, ösztönzési és juttatási rendszerében, működtetésében való részvétel
 bér- és bérjellegű költségekkel kapcsolatos előrejelzések, elemzések, prezentációk készítése
 a humánpolitikai területet érintő belső előírások véleményezése, szükség esetén javaslattétel a módosításokra
 az intézményrendszer bér-munkaügy-tb kifizetőhelyi tevékenységhez kapcsolódó szabályzatok, irányelvek előkészítésében, kidolgozásában való aktív részvétel, humánpolitikai feladatok ellátása, adatszolgáltatás és szakmai együttműködés biztosítása
 havi és éves zárás aktív támogatása

AMIT KÉRÜNK:

 felsőfokú szakirányú végzettség
 minimum 3 év HR kontrolling területen szerzett szakmai tapasztalat
 munkajogi és adózási ismeretek
 Microsoft Office alkalmazások (Word, Excel) professzionális szintű ismerete
 nagyfokú pontosság, precizitás, terhelhetőség
 kiváló analitikus készség és logikus gondolkodásmód
 kiváló kommunikációs képesség
 önálló és felelősségteljes munkavégzés, proaktivitás

AMIT KÍNÁLUNK:
 stabil, bejelentett munkahely
 változatos feladatok, kihívásokkal teli munkakör

KEZDÉS:
 A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

Előnyök ELŐNYT JELENT:

 JDolber program ismerete
 Bértámogatás és MÁK szociális ágazati pótlék igénylésben, elszámolásban való jártasság
 szociális ellátás területén szerzett tapasztalat
Jelentkezési határidő 2019.05.20.
Hirdetés letöltése PDF-ben