Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Katolikus Szeretetszolgálat
Intézmény címe Pest megye - Budapest 06. ker. , Városligeti fasor 42.
Honlap www.szeretetszolgalat.hu
E-mail cím titkarsag@szeretetszolgalat.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 06. ker. , Városligeti fasor 42.
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - egyéb
Elvárt képzettség Egyetem (MSc, MA), Főiskola (BSc, BA)
Leírás BÉR-ÉS MUNKAÜGYI VEZETŐ

Szociális bentlakásos intézményeket fenntartó Katolikus Szeretetszolgálat központja pályázatot hirdet „Bér- és munkaügyi vezető” állás betöltésére

A munkaügyi vezető feladatai:
1. Az intézményrendszer bér és munkaügyi stratégiájának kialakításában való aktív részvétel
2. Az Intézményrendszer bér és munkaügyi átvilágításában történő aktív részvétel
3. Az intézményrendszer bér, munkaügyi, cafeteria és egyéb a szakterülethez tartozó szabályzatainak elkészítésében és annak rendszeres ellenőrzésében, felülvizsgálatában történő aktív részvétel
4. Az új irányelvek mentén megvalósuló munkaügyi folyamatok koordinációja
5. Aktív részvétel a munkaügyi, bérszámfejtési és TB ügyintézési (kifizetőhelyi) feladatokban
6. Adatszolgáltatások, támogatás-igénylésekhez kapcsolódó adatszolgáltatások és elszámolások összeállítása, ellenőrzése
7. Együttműködés az intézmények gazdasági vezetőivel, a központ főkönyvelőjével és a gazdasági területtel
8. Törvényi szabályozások és változások folyamatos nyomon követése
9. Kis létszámú, elkötelezett csapat irányítása (4 fő)

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Főiskolai szakirányú végzettség, munkaügyi szakképesítés
• A vonatkozó jogszabályok magas szintű, napra kész ismerete
• Bér és munkaügyi területen vezetőként szerzett legalább 3 éves tapasztalat
• Professzionális számítógép felhasználói ismeretek, excel magas szintű ismerete
• Jó problémamegoldó- és együttműködési készség, kreativitás
• Kimagasló precizitás és megbízhatóság
• Ápolt, szolid megjelenés, a munkaadó értékrendjének elfogadása
Amit kínálunk:
• Kihívást jelentő változatos munka
• Egyéni fejlődés lehetősége
• Béren kívüli és egyéb juttatások
• Kulturált munkakörnyezet

Munkavégzés helye: 1068 Budapest, Városligeti fasor 42.

Munkába lépés: Azonnal

Fényképes magyar nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét és végzettségét igazoló dokumentumait, a megpályázott pozíció pontos megjelölésével
a titkarsag@szeretetszolgalat.hu e-mail címre küldje el legkésőbb 2019. május 20-ig.
Előnyök Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• JDolber program ismerete
• szociális ágazati pótlék és bértámogatás igénylésében és elszámolásában való jártasság
• Egyházi intézményben szerzett tapasztalat
Jelentkezési határidő 2019.05.20.
Hirdetés letöltése PDF-ben