Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Károli Gáspár Református Egyetem
Intézmény címe Pest megye - Budapest 09. ker. , Kálvin tér 7/a
Honlap www.kre.hu
E-mail cím hr@kre.hu

Az álláshirdetés

Jogviszony időtartama határozott idő
Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 14. ker. , Abonyi utca 21.
Feladat típusa Adminisztráció - asszisztens
Adminisztráció - ügyintéző
Adminisztráció - kommunikációs, sajtókapcsolati munkatárs
Elvárt képzettség Egyetem (MSc, MA), Főiskola (BSc, BA)
Leírás
A Károli Gáspár Református Egyetem
Egyház és Társadalom Kutatóintézet
Ökogyülekezeti Kutatóműhelye
munkatársat keres

ügyintéző

munkakörbe

Tevékenységünkről:
Az Ökogyülekezeti Mozgalom a környezetvédelmi felelősségvállalást mozdítja elő a Magyarországi Református Egyházban és ökumenikus együttműködéseken keresztül. Célja a keresztyén emberek figyelmének felhívása, ösztönzése a teremtett világ védelmének fontosságára, saját felelősségünkre, feladatainkra és lehetőségeinkre.
Ha Te is szívesen részt vennél ebben a színes tevékenységben, téged keresünk.

Feladatok:
• A műhely munkatársak munkájának támogatása,
• Adminisztrációs feladatok ellátása,
• Gazdálkodáshoz kapcsolódó feladatok ellátása,
• Kapcsolatépítés, -tartás és fejlesztés a tevékenység ellátáshoz kapcsolódó szervezetekkel, személyekkel, pl. az Ökogyülekezeti Tanáccsal és ökogyülekezetekkel
• Sajtó és média kapcsolati feladatok, honlap és közösségi média felület gondozása,
• Programok szervezése, lebonyolítása,
• Belső szervezeti programok előkészítése,
• Külső programokon való megjelenés,
• Kiadványok, segédanyagok kidolgozása

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség,
• Számítógép felhasználói szintű ismerete,
• Pontos, precíz, önálló munkavégzés,
• Jó együttműködő képesség,
• Rugalmasság.

Előny:
• Idegen nyelv (elsősorban angol/német) társalgási szintű ismerete

Pozíció területe(i):
• Adminisztráció / Irodai munka
• Adminisztrátor
• Szakmai asszisztens
• Oktatás / Tudomány
• Oktatásszervező

Munkavégzés helye:
1146 Budapest, Abonyi u. 21.

Munkaidő:
teljes munkaidő

A jelentkezéseket a szucs.boglarka@kre.hu e-mail címre kérjük, a levél tárgyában feltüntetve a jelentkező nevét és a megpályázott pozíciót. Kérjük, hogy önéletrajzában legyen szíves megjelölni a bruttó fizetési igényét.
Jelentkezési határidő 2019.06.14.
Hirdetés letöltése PDF-ben