Intézmény neve Piarista Szakközépiskola, Szakgimnázium és Kollégium
Intézmény címe Pest megye - Göd , Jávorka Sándor u. 18.
Honlap god.piarista.hu
E-mail cím allashirdetes@god.piarista.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Göd , Jávorka Sándor, 18
Feladat típusa Adminisztráció - titkárnő, titkár
Illetmények juttatások Önéletrajzot fizetési igény megjelölésével várjuk
Elvárt képzettség Középiskola (érettségi)
Leírás A gödi Piarista Szakközépiskola, Szakgimnázium és Kollégium főállású Tanügyigazgatási referenst keres.
Feladatok:
Szakmaszerkezeti döntés és Szabóky-ösztöndíj nyomon követése
Létszám és ösztöndíjigénylés elszámolása
Normatíva igénylésre létszámok átadása a gazdasági vezetőnek
MÁK és Könyvvizsgálat számára dokumentumok előkészítése
Alapdokumentumok módosításának előkészítése és azok programokban való nyilvántartása
Pedagógusminősítés és önértékelés, intézményi tanfelügyelet koordinálása és segítése
Szakmai- és érettségi vizsgák folyamatainak kísérése, határidők nyomon követése
A tankönyvrendelés folyamatainak nyomon követése
A tanév rendjében szereplő határidők követése
Az iskola e-KRÉTA naplója működtetésének kontrollálása
Intézményi pályázatok elektronikus dokumentációjának kezelése
Az jelölttel kapcsolatos elvárások:
Korábbi, iskolában szerzett tapasztalata van
Magas szintű az irodai szoftver, infokommunikációs eszköz ismerete
Jó a problémamegoldó képessége
Önálló munkavégzésre alkalmas
Jó kapcsolatteremtő- és kommunikációs készséggel rendelkezik
Jelentkezés módja: kizárólag elektronikusan, önéletrajzzal, bruttó bérigény megjelölésével az allashirdetes@god.piarista.hu e-mail címen.
Előnyök Jártasság a tanügyigazgatásban és/vagy a szakképzésben

Felsőfokú vagy szakirányú végzettség, gödi lakóhely