Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Országos Református Cigánymisszió
Intézmény címe Pest megye - Budapest 14. ker. , Abonyi u. 21.
Honlap ciganymisszio.reformatus.hu
E-mail cím ciganymisszio@reformatus.hu

Az álláshirdetés

Jogviszony időtartama határozott idő
Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 14. ker. , Abonyi utca 21.
Feladat típusa Adminisztráció - projektmenedzser
Elvárt képzettség Középiskola (érettségi)
Leírás A Magyarországi Református Egyház Missziói iroda szervezeti egységébe tartozó Cigánymisszió, a MRE gyülekezeteiben megvalósuló Európai Unió által finanszírozott projektje megvalósításához 1 fő szakmai vezetőt keres. A projekt célja a keresztyén közösségfejlesztés segítése gyülekezeti munkatársak képzésével és mentorolásával.

Feladatai:

Az EFOP 1.3.7-17-2017-00165 számú, Együtt Egymásért elnevezésű projekthez kapcsolódóan:
• a projekt szakmai feladatinak ellátása a projekt zárásáig
• felelős a projekt szakmai megvalósításáért
• segíti a projektmenedzser munkáját, kapcsolatot tart a projektmenedzsmenttel
• meghatározza a projekt szakmai megvalósításában résztvevők feladatait
• koordinálja a projekt szakmai megvalósításában részvevők munkáját (pl. képzők, gyülekezeti tagok, önkéntesek)
• szakmai jelentések, beszámolók készítése
• személyesen közreműködik a projekt során megvalósuló valamennyi eseményen
• koordinálja a projekthez kapcsolódó képzéseket, megszervezi azokat, részt vesz a lebonyolításukban
• segíti a mentor munkáját
• Kapcsolattartás a projekt résztvevőivel, képzőkkel, gyülekezetekkel, önkéntesekkel
• Részvétel a Cigánymisszió által szervezett rendezvényeken
• Pénzügyi elszámolások előkészítése a projektmenedzsment számára

Feltételek:
• Minimum középfokú végzettség
• Releváns tapasztalat Európai Uniós programok megvalósításban
• B kategóriás jogosítvány
• Angol nyelvtudás
• Egyházi intézményben szerzett tapasztalat
• Pontos, lelkiismeretes és precíz munkavégzés
• Elkötelezettség a Cigánymisszió tevékenységei iránt
• Magas szociális érzékenység
• Rugalmasság a munkavégzésben
• Kiváló kommunikációs képesség
• Erős MS Office ismeretek

A feladat ellátásában előnyt jelent
• Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:
• 40 órás munkaszerződés
• Mérsékelten rugalmas munkabeosztás
• Céges telefon
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Keresztyén munkatársi közösség

Munkavégzés helye: MRE Zsinati Hivatal (1146 Budapest, Abonyi u. 21.) és a projekt megvalósítási helyszínei a MRE vidéki gyülekezeteiben

Munkavégzés kezdete: 2019. július 8.

Bérezés megegyezés szerint.

• szakmai önéletrajz
• motivációs levél
• lelkészi ajánlás

Jelentkezési határidő és módja:
2019. június 25. éjfélig szükséges megküldeni a szakmai önéletrajzot, motivációs levelet és lelkészi ajánlást az egyutt-egymasert@reformatus.hu email címre.

A kiválasztási folyamat során a személyes meghallgatásra behívandó jelentkezőket emailben értesítjük.

További információ a 06 30 179 88 40-es számon kérhető.
Előnyök Felsőfokú végzettség