Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve MRE Bethesda Gyermekkórháza
Intézmény címe Pest megye - Budapest 14. ker. , Bethesda u. 3.
Honlap www.bethesda.hu
E-mail cím hr@bethesda.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 14. ker. , Bethesda u. 3.
Feladat típusa Adminisztráció - ügyintéző
Elvárt képzettség Középiskola (érettségi)
Leírás A Magyarországi Református Egyház Bethesda Gyermekkórháza egy egyházi fenntartású Kórház. Évente több mint 8-9000 gyermeket gyógyítunk a fekvőbeteg osztályainkon, továbbá a járóbeteg-rendeléseinket évente 1.120.000 gyermek keresi fel. Kórházunk a legfontosabb gyermekbetegségekkel foglalkozik 18 éves korig. Gyermekkórházunkban családias hangulatú a légkör és egy összetartó csapat várja a leendő munkatársunkat.

Egészségügyi adminisztrátor- orvosírnok

MRE Bethesda Gyermekkórháza azonnali kezdéssel keres megbízható egészségügyi adminisztrátor- orvosírnokot finanszírozási osztályára.

Feladatok:

- sebészeti ambulancián adminisztrációs tevékenység.
- leletírás
- vizsgálatkérés
- kódolás
- adminisztrációs tevékenységek.

Elvárások:
Középfokú végzettség
Gyors és pontos gépelés
Számítógép felhasználói színtű ismerete
Önálló és felelősség teljes munkavégzés,
Csapatmunka
Pontos és precíz munkavégzés
Igényesség önmagára és munkájára,
Terhelhetőség,
Rugalmasság

Előnyt jelent:
Gyors és gépíró képesítés
Egészségügyi adminisztrációban, illetve hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:
Stabil, bejelentett hosszú távú munka
Biztos háttérrel rendelkező munkahely
Ingyenes nyelvtanulási lehetőség
Cafetéria

Munkavégzés helyszíne: MRE Bethesda Gyermekkórháza 1146 Budapest, Bethesda utca 3.

Jelentkezni önéletrajz megküldésével a hr@bethesda.hu email-en lehet, melyben bérigényét, kérjük tüntesse fel .
Jelentkezési határidő 2019.08.31.
Hirdetés letöltése PDF-ben