Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve MRE Bethesda Gyermekkórháza
Intézmény címe Pest megye - Budapest 14. ker. , Bethesda u. 3.
Honlap www.bethesda.hu
E-mail cím hr@bethesda.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 15. ker. , Őrjárat utca 1-5
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - egyéb
Elvárt képzettség Egyéb
Leírás

A Magyarországi Református Egyház Bethesda Gyermekkórháza egy egyházi fenntartású Kórház. Évente több mint 8-9000 gyermeket gyógyítunk a fekvőbeteg osztályainkon, továbbá a járóbeteg-rendeléseinket évente 1.120.000 gyermek keresi fel. Kórházunk a legfontosabb gyermekbetegségekkel foglalkozik 18 éves korig. Gyermekkórházunkban családias hangulatú a légkör és egy összetartó csapat várja a leendő munkatársunkat.

Mosodai dolgozó

MRE Bethesda Gyermekkórháza azonnali kezdéssel keres megbízható mosodai dolgozó munkatársat mosoda osztályra.

Feladatok:

- A mosógépek be- és kipakolása
- Mosodai textíliák kezelése
- Fizikai munkavégzés (textíliák pakolása)

Elvárások:
Önálló munkavégzés,
Rugalmasság, terhelhetőség.

Amit ajánlunk:
Biztos háttérrel rendelkező munkahelyet
Alapjövedelmen kívüli juttatás - caffetéria
2018-ban nyitott új mosoda gépparkkal.

Munkavégzés helyszíne: MRE Bethesda Gyermekkórháza 1158 Budapest, Őrjárat utca 1-5. 10. számú épület

Jelentkezni önéletrajz megküldésével a hr@bethesda.hu email címen lehet
Jelentkezési határidő 2019.08.31.
Hirdetés letöltése PDF-ben