Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve MRE Bethesda Gyermekkórháza
Intézmény címe Pest megye - Budapest 14. ker. , Bethesda u. 3.
Honlap www.bethesda.hu
E-mail cím hr@bethesda.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 14. ker. , Bethesda u. 3.
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - takarító
Elvárt képzettség Egyéb
Leírás A Magyarországi Református Egyház Bethesda Gyermekkórháza egy egyházi fenntartású Kórház. Évente több mint 8-9000 gyermeket gyógyítunk a fekvőbeteg osztályainkon, továbbá a járóbeteg-rendeléseinket évente 120.000 gyermek keresi fel. Kórházunk a legfontosabb gyermekbetegségekkel foglalkozik 18 éves korig. Gyermekkórházunkban családias hangulatú a légkör és egy összetartó csapat várja a leendő munkatársunkat.

Egészségügyi takarító

MRE Bethesda Gyermekkórháza munka alkalmassági orvosi vizsgálat után keres megbízható takarító hölgyeket a takarító szolgálathoz.

Feladatok:

Kórtermek, kezelők, vizsgálók fürdő és mosdó helyiségek napi takarítása.
Távozó betegek után a kórtermek teljes körű fertőtlenítése
Negyedévente ablaktisztítás
Reggeli és vacsora után a tányérok, poharak mosogatása (mosogatógépet használunk).
Hulladékok összeszedése és elszállítása a hulladékgyűjtőbe.
Munkabeosztás: reggel 6-tól délután 17 óráig 2 munkanap 2 szabadnap rendszerben, vagy reggel 6 órától 14 óráig 5 napos munkarendben, az Intézet igénye szerint.

Elvárások:
Minimum befejezett 8 osztály
Önálló és felelősség teljes munkavégzés,
Csapatmunka
Pontos és precíz munkavégzés
Igényesség önmagára és munkájára,
Terhelhetőség,
Rugalmasság

Előnyt jelent:
Takarító szakmunkás bizonyítvány, vagy dajka végzettség

Amit ajánlunk:
Közalkalmazotti bértáblánál magasabb bérezés, műszakpótlék.
Takarítói munkát nagymértékben megkönnyítő modern eszközök használata
Stabil, bejelentett hosszú távú munka
Biztos háttérrel rendelkező munkahely
Ingyenes nyelvtanulási lehetőség
Ingyenes szakmunkás bizonyítvány megszerzésének lehetősége
Cafetéria
Nyaralási lehetőség az intézet Igali házában alacsony használati díjért

Munkavégzés helyszíne: MRE Bethesda Gyermekkórháza 1146 Budapest, Bethesda utca 3.

Jelentkezni önéletrajz megküldésével a hr@bethesda.hu email-en lehet.
Jelentkezési határidő 2019.07.31.
Hirdetés letöltése PDF-ben