Intézmény neve Szent Gellért Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Intézmény címe Somogy megye - Tab , Tab, Templom tér 2-6.
E-mail cím aniko@romkitab.sulinet.hu

Foglalkoztatás jellege megegyezés szerint
Munkavégzés helye Somogy megye - Tab , Tempom tér 2-6.
Feladat típusa Oktatás, nevelés, kutatás - fizikatanár
Illetmények juttatások A nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény, valamint a 326/2013 (VIII.30.) Korm. rendelet rendelkezései az irányadók.
Leírás A tabi Szent Gellért Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda fizika, informatika, rajz, technika szakos tanári állást hirdet
Jelentkezni önéletrajzzal, végzettséget igazoló dokumentummal, érvényes erkölcsi bizonyítvánnyal 2019.augusztus 11-ig postai úton a Szent Gellért Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda 8660 Tab, Templom tér 2-6., vagy e-mailben aniko@romkitab.sulinet.hu. Érdeklődni telefonon a 06305007230 telefonszámon Weiszné Illés Anikó igazgatónál.
Előnyök A jelentkezésnél előnyt jelent a keresztény értékrend követése, és a plébánosi ajánlás.
Betölthetőség időpontja 2019.08.21.
Jelentkezési határidő 2019.08.11.