matematika-fizika szakos tanár - Egyházi Állásportál
Czuczor Gergely Katolikus Általános Iskola

Matematika-fizika szakos tanár

rajz és vizuális kommunikáció tanár
Biatorbágy - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő, részmunkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.21.
Jelentkezési határidő:
2024.06.30.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Biatorbágy , Szentháromság tér 6
Oktatás, nevelés, kutatás - rajz és vizuális kommunikáció tanár
Illetmények juttatások
Pedagógus bértábla alapján
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Iskolánk a felső tagozatra és gimnáziumi tagozatra (5-10. évfolyam) keres matematika- fizika szakos tanárt egész vagy részmunkaidős munkakörbe, a 2024/25.tanévtől 2024. augusztus 21.-i kezdéssel.
Az intézmény értékrendje, szellemiségének elfogadása, segítése.
Amit kínálunk
Bérezés az új pedagógus bértábla alapján.
E-mailen szakmai önéletrajz és motivációs levél beküldésével az iskola címére: iroda@czuczoriskola.hu
Előnyök
Kis iskola 1 osztály/évfolyam, jó közösség, pályakezdőket és végzős hallgatókat is szeretettel várunk.
Cím:
Pest vármegye - Biatorbágy , Szabadság tér 6