Intézmény neve Szent Imre Katolikus Általános Iskola
Intézmény címe Heves megye - Tenk , II. Rákóczi F. út 2.
Honlap www.sztimre-tenk.sulinet.hu/
E-mail cím tenkiskola@gmail.com

Foglalkoztatás jellege részmunkaidő
Munkavégzés helye Heves megye - Tenk , II. Rákóczi Ferenc út 2.
Feladat típusa Oktatás, nevelés, kutatás - tanító
Illetmények juttatások Pedagógus bértábla alapján.
Leírás Az Egri Főegyházmegye fenntartásában működő Szent Imre Katolikus Általános Iskola (3359 Tenk, II. Rákóczi F. út 2.) pályázatot hirdet

- részmunkaidős (félállás, heti 20 óra) általános iskolai tanító – napközis nevelő

A munkavégzés helye: Heves megye, 3359 Tenk, II. Rákóczi F. út 2.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok: A nemzeti köznevelésről szóló 2011.évi CXC. törvény 62.§-ban és a munkaköri leírásban foglalt feladatok ellátása: általános iskolai osztályokban órák tartása.

Pályázati feltételek: főiskolai vagy egyetemi tanítói végzettség.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások: szakmai önéletrajz, végzettséget igazoló dokumentumok bemutatása vagy hiteles másolata, 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány, plébánosi ajánlás.

A munkakör betölthetőségének időpontja: a munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően 2019. augusztus 21-től betölthető, határozott időre 2020.06.30-ig

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. augusztus 10. (szombat)

Bérezés: a mindenkori pedagógus bértáblázat szerint.

A pályázatok benyújtásának módja:
- Elektronikus úton a tenkiskola@gmail.com
- Postai úton Szent Imre Katolikus Általános Iskola (3359 Tenk, II. Rákóczi F. út 2.)

A pályázat elbírálásának módja, rendje: A pályázati anyag elbírálása után, személyes meghallgatását követően a munkáltatói jogkör gyakorlója dönt.

A pályázat kiírója fenntartja azt a jogot, hogy a pályázati kiírást a pályázati eljárás bármely szakaszában indoklás nélkül visszavonja.

A pályázat elbírálásának határideje: 2019. augusztus 14. (szerda)
Betölthetőség időpontja 2019.08.21.
Jelentkezési határidő 2019.08.10.