Intézmény neve Szent Imre Katolikus Általános Iskola
Intézmény címe Heves megye - Tenk , II. Rákóczi F. út 2.
Honlap www.sztimre-tenk.sulinet.hu/
E-mail cím tenkiskola@gmail.com

Foglalkoztatás jellege megbízási szerződés
Munkavégzés helye Heves megye - Tenk , II. Rákóczi Ferenc út 2.
Feladat típusa Oktatás, nevelés, kutatás - informatika tanár
Illetmények juttatások Pedagógus bértábla alapján számított óradíj.
Leírás Az Egri Főegyházmegye fenntartásában működő Szent Imre Katolikus Általános Iskola (3359 Tenk, II. Rákóczi F. út 2.) pályázatot hirdet

- informatika szakos általános iskolai tanár – óraadó, heti 4 órában (1 nap)

A munkavégzés helye: Heves megye, 3359 Tenk, II. Rákóczi F. út 2.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok: A nemzeti köznevelésről szóló 2011.évi CXC. törvény 62.§-ban és a munkaköri leírásban foglalt feladatok ellátása: általános iskolai osztályokban órák tartása.

Pályázati feltételek: főiskolai vagy egyetemi tanári végzettség.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások: szakmai önéletrajz, végzettséget igazoló dokumentumok bemutatása vagy hiteles másolata, 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány, plébánosi ajánlás.

A munkakör betölthetőségének időpontja: a munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően 2019. szeptember 1-től betölthető, határozott időre 2020.06.15-ig.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. augusztus 14. (szerda)

Bérezés: a mindenkori pedagógus bértáblázat szerinti alapbérből számított óradíj.

A pályázatok benyújtásának módja:
- Elektronikus úton a tenkiskola@gmail.com
- Postai úton Szent Imre Katolikus Általános Iskola (3359 Tenk, II. Rákóczi F. út 2.)

A pályázat elbírálásának módja, rendje: A pályázati anyag elbírálása után, személyes meghallgatását követően a munkáltatói jogkör gyakorlója dönt.

A pályázat kiírója fenntartja azt a jogot, hogy a pályázati kiírást a pályázati eljárás bármely szakaszában indoklás nélkül visszavonja.

A pályázat elbírálásának határideje: 2019. augusztus 16. (péntek)

Betölthetőség időpontja 2019.09.01.
Jelentkezési határidő 2019.08.14.