Intézmény neve Jászberényi Katolikus Óvoda, Általános Iskola Liska József Középiskola és Kollégium Tagintézménye
Intézmény címe Jász-Nagykun-Szolnok megye - Jászberény , Rákóczi út 13-15.
Honlap www.liska-szki.hu
E-mail cím liska@pr.hu

Az álláshirdetés

Jogviszony időtartama határozott idő
Munkavégzés helye Jász-Nagykun-Szolnok megye - Jászberény , Rákóczi út 13-15.
Feladat típusa Oktatás, nevelés, kutatás - szakmai tanár
Illetmények juttatások Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a „nemzeti köznevelésről" szóló 2011. évi CXC. törvény rendelkezései az irányadók.
Elvárt képzettség Egyetem (MSc, MA), Főiskola (BSc, BA)
Leírás A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:
Villamos elméleti és gyakorlati tantárgyak oktatása a szakgimnázium 9-14. évfolyamán.

Alkalmazási feltételek:
Főiskolai vagy egyetemi elektrotechnika, elektronika tanár, vagy felsőoktatási intézményben szerzett szakirányú villamosipari, elektronikai szakképesítés.
Magyar állampolgárság, büntetlen előélet.
Előnyök Oktatási tapasztalat.
Szakmai területen szerzett legalább 3 év tapasztalat.