Intézmény neve Fráter György Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Intézmény címe Borsod-Abaúj-Zemplén megye - Sajólád , 3572 Sajólád, Dózsa György út 74.
Honlap www.fratersajolad.hu
E-mail cím frater.sajolad@gmail.com

Munkavégzés helye Borsod-Abaúj-Zemplén megye - Sajólád , 3572 Sajólád, Dózsa György út 74.
Feladat típusa Oktatás, nevelés, kutatás - angol nyelvtanár
Illetmények juttatások életpálya szerinti
Elvárt képzettség Főiskola (BSC), Főiskola (BSc, BA)
Leírás Iskolánk pályázatot hirdet angol-bármely szakos általános iskolai tanár munkakör betöltésére.

Alkalmazási feltétel: végzettséget igazoló oklevél, plébánosi ajánlás és érvényes erkölcsi bizonyítvány (igénylésének bizonylata).

Az állás betöltésének kezdete: 2019. szeptember 2.

Érdeklődni a 06-46- 593-213 telefonszámon, illetve a frater.sajolad@gmail.com elektromos postacímen lehet.

A pályázat beadásának módja az intézményben személyesen vagy emailben.
A pályázathoz szükséges csatolni a részletes szakmai önéletrajzot, a végzettséget igazoló okiratok másolatát, és az iskola területén vagy a pályázó lakhelyén illetékes plébánia ajánlását.

Betölthetőség időpontja 2019.09.02.
Jelentkezési határidő 2019.08.15.