Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Katolikus Pedagógiai Intézet
Intézmény címe Pest megye - Budapest 06. ker. , Városligeti fasor 42.
Honlap www.katped.hu
E-mail cím barcsak@katped.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 06. ker. , Városligeti fasor 42.
Feladat típusa Oktatás, nevelés, kutatás - pedagógiai szakértő
Illetmények juttatások életpálya szerinti
Elvárt képzettség Egyetem (MSc, MA)
Leírás Főállású, heti 40 órában foglalkoztatott pedagógiai szakértőt keresünk.

A munkakör tartalma:
- a Katolikus Pedagógiai Intézet pedagógiai szakmai szolgáltatásának keretében szervezett képzések és konferenciák szervezése,
​- a Katolikus Pedagógiai Intézet képzéseinek megtartásában való közreműködés - a szerzett tapasztalatnak megfelelő szakirányban,
- részvétel képzések szakmai anyagának kidolgozásában,
- az Intézet támogatja a Mesterpedagógus fokozat mielőbbi megszerzését.

Az elvárások:
- egyetemi vagy MA pedagógus végzettség és szakképzettség,
- pedagógus szakvizsga,
- legalább 10 év pedagógus munkakörben szerzett gyakorlat,
- felelősség az önálló munkavégzésre,
- közösségben való harmónikus együttműködés.

- emailben a barcsak@katped.hu címre kell a pályázatot benyújtani,
- a jelentkezés folyamatos,
- a jelentkezésnek az alábbiakat kell tartalmaznia: önéletrajz, a végzettséget igazoló dokumentumok szkennelt változata, nyilatkozat a büntetlen előéletről és annak vállalása, hogy ha munkaviszony létesítésére kerül sor erkölcsi bizonyítványt nyújt be.

További részletek megismeréséhez információ kérhető a pályázat beadása előtt Szenthe-Tormássi Anna, intézetvezető-helyettestől +36 1 479 3002.