Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Betegápoló Irgalmasrend
Intézmény címe Pest megye - Budapest 02. ker. , Frankel Leó út 54
Honlap www.irgalmasrend.hu
E-mail cím kozma.imre@irgalmas.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 02. ker. , Frankel Leó út 54.
Feladat típusa Adminisztráció - asszisztens
Illetmények juttatások megegyezés szerint
Elvárt képzettség Szakmai középfok (OKJ), Középiskola (érettségi)
Leírás • általános adminisztrációs feladatok
• pénzügyi ügyintézői feladatok
- Katolikus értékrend elfogadása
- Gyors, pontos és önálló munkavégzés
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
- Ügyviteli és irodatechnikai technikák ismerete
- Szakirányú középfokú végzettség
- Gyakorlat előnyt jelent
Előnyök AJÁNLATUNK AZ ÖN SZÁMÁRA:
Egy több, mint 400 éves hagyománnyal, tudással, vezetési, szervezési tapasztalattal bíró nemzetközi szervezet biztonsága, hatalmi kényszertől megszabadított világa várja Önt.