Intézmény neve MMSz Egyesület Miklós utcai Integrált Hajléktalanellátó Központ
Intézmény címe Pest megye - Budapest 03. ker. , Miklós utca 32.
Honlap maltai.hu/
E-mail cím szentkereszty.tamas@maltai.hu

Az álláshirdetés

Jogviszony időtartama határozott idő
Foglalkoztatás jellege teljes munkaidő, részmunkaidő
Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 03. ker. , Miklós utca 32.
Feladat típusa Szociális, egészségügy - szociális munkás
Gazdasági terület - munkaügyi ügyintéző
Illetmények juttatások 300 ezer forint bruttó a teljes munkaidőre, plusz pótlék és cafeteria
Elvárt képzettség Egyetem (MSC), Főiskola (BSC), Egyetem (MSc, MA), Főiskola (BSc, BA)
Leírás A Magyar Máltai Szeretetszolgálat a VEKOP-8.1.2-16-2017-00001 pályázat keretében Munkaerőpiaci mentort keres.
A munkakör betöltésének feltételei:
• legalább felsőfokú szociális végzettség (BA): munkavállalási tanácsadó; szociálpedagógus; szociális munkás; munka- és pályatanácsadó; szociális menedzser; szociológus; szociális szervező; szociálpolitikus; gyógypedagógus; bármilyen szakos tanár, pszichológus, viselkedéselemző (A mindenkor hatályos munkaerő-piaci szolgáltatásokra vonatkozó jelenleg 30/2000. (IX. 15.) GM rendelet szerint.)
Szakmai gyakorlat:
• minimum 3 év szakmai tapasztalat a következő munkaerő-piaci szolgáltatások valamelyikében: egyéni fejlesztési terv, személyre szóló állásfeltárás és elhelyezés, munkaerő-piaci mentori szolgáltatás, szociális információnyújtás, egyéni munkatanácsadás, munkahelyi környezetbe történő beilleszkedés segítése, betanítás

A pályázatnak tartalmaznia kell:
- pontos személyi adatokat tartalmazó, fényképes szakmai önéletrajzot
- motivációs levelet
- végzettséget igazoló dokumentumok másolatát

Előnyök • A munkakörhöz kapcsolódó további végzettség(ek) és szakmai tapasztalat megléte,
• A mindenkor hatályos munkaerő-piaci szolgáltatásokra vonatkozó, jelenleg 30/2000. (IX. 15.) GM rendelet ismerete,
• Legalább 1 év tapasztalat hátrányos helyzetű (hajléktalan, fogyatékossággal élő stb.) ügyfelekkel
• spanyol nyelvtudás
Jelentkezési határidő 2019.10.06.
Hirdetés letöltése PDF-ben