Intézmény neve MMSz Egyesület Miklós utcai Integrált Hajléktalanellátó Központ
Intézmény címe Pest megye - Budapest 03. ker. , Miklós utca 32.
Honlap maltai.hu/
E-mail cím szentkereszty.tamas@maltai.hu

Az álláshirdetés

Jogviszony időtartama határozott idő
Foglalkoztatás jellege részmunkaidő
Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 03. ker. , Miklós utca 32.
Feladat típusa Szociális, egészségügy - pszichológus
Illetmények juttatások 210 ezer forint bruttó, plusz pótlék és cafeteria
Elvárt képzettség Egyetem (MSc, MA)
Leírás A munkakör betöltésének feltételei:
 pszichológus, egyetemi végzettség (MA)
Szakmai gyakorlat:
 legalább 1 éves egyéni tanácsadási, továbbá pálya-, és munkatanácsadások terén szerzett gyakorlat.
Elvárt ismeretek:
 munkaerő-piaci ismeretek, egyéni konzultáció módszertanának ismerete, csoportdinamikai működésre vonatkozó ismeretek, pályaválasztással, életpályával kapcsolatos szakmai ismeretek
Rugalmas munkavégzésre való hajlandóság és képesség.

A pályázatnak tartalmaznia kell:
- pontos személyi adatokat tartalmazó, fényképes szakmai önéletrajzot
- motivációs levelet
- végzettséget igazoló dokumentumok másolatát
Előnyök anácsadás specializáció vagy szakpszichológus, munka- és szervezetpszichológiai specializáció vagy szakpszichológus (A mindenkor hatályos munkaerő-piaci szolgáltatásokra vonatkozó jelenleg 30/2000. (IX. 15.) GM rendelet szerint)
 1 év tapasztalat hátrányos helyzetű (hajléktalan, munkanélküli, fogyatékossággal élő stb.) ügyfelekkel
 A mindenkor hatályos munkaerő-piaci szolgáltatásokra vonatkozó, jelenleg 30/2000. (IX. 15.) GM rendelet ismerete
 spanyol nyelvtudás
Jelentkezési határidő 2019.10.06.
Hirdetés letöltése PDF-ben