Intézmény neve Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola
Intézmény címe Borsod-Abaúj-Zemplén megye - Edelény , Borsodi út 36/b
Honlap sztmi.hu/
E-mail cím szentmiklos.edeleny@gmail.com

Az álláshirdetés

Jogviszony időtartama határozott idő
Munkavégzés helye Borsod-Abaúj-Zemplén megye - Edelény , Borsodi út 36/b
Feladat típusa Oktatás, nevelés, kutatás - ének-zenetanár
Illetmények juttatások Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Munka Törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. Törvény az irányadó.
Elvárt képzettség Egyetem (MSC), Főiskola (BSC), Egyetem (MSc, MA), Főiskola (BSc, BA)
Leírás A munkakörbe tartozó feladatok:
 ének tanítása felső tagozaton
 énekkar vezetése alsó és felső tagozaton
 nyitottság az élménypedagógiai módszerek alkalmazására
 versenyekre való felkészítés
 iskolai közösségek programjaiba való tevékeny bekapcsolódás

Előnyök Előnyt jelentő tények és kompetenciák:
 egyházi ajánlás,
 legalább 5 év szakmai tapasztalat,
 a pedagógus pálya iránti elhivatottság,
 kiváló szintű szervezőkészség,
 alapos, átfogó és korszerű szaktudományos és szaktárgyi tudással rendelkezik,
 tudatosan törekszik a tanulók motiválására, aktivizálására,
 részt vállal az intézményi innovációban, pályázatokban, kutatásban
Jelentkezési határidő 2019.10.15.
Hirdetés letöltése PDF-ben