Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Piarista Rend Magyar Tartománya
Intézmény címe Pest megye - Budapest 05. ker. , Piarista köz 1.
E-mail cím allashirdetes@piarista.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Vác , Attila utca 2.
Feladat típusa Adminisztráció - asszisztens
Illetmények juttatások megegyezés szerint
Elvárt képzettség Szakmai középfok (OKJ)
Leírás Kilátó Piarista Pályaorientációs és Munkaerőpiaci Fejlesztő,
Módszertani Központ Beszerzési és pénzügyi asszisztens munkakör pályázati kiírás

A Kilátó Piarista Pályaorientációs és Munkaerőpiaci Fejlesztő, Módszertani Központ (a vonatkozó 1290/2016. (VI. 13.) Kormányhatározatban szereplő nevén váci Munkaerő-piaci Elhelyezkedést Segítő Speciális Fejlesztő Központ) állami kezdeményezésre, a piarista rend felelősségvállalásával létrejövő, önálló, szolgáltatásait tekintve egyedülálló intézmény – egy többfunkciós fejlesztést biztosító, pályaorientációs központként és munkaképesség-vizsgáló állomásként, illetve tudományos kutató- és módszertanfejlesztő műhelyként egyaránt működő, mentorszolgáltatást nyújtó és mentorképző központ (továbbiakban: Kilátó Központ).
BESZERZÉSI ÉS PÉNZÜGYI ASSZISZTENS
Főbb feladatok, munkák:
• Beszerzési dokumentáció előkészítése, nyomon követése és rögzítése
• Beérkező számlák iktatása, ellenőrzése
• Számla igazoltatás, számlák nyomon követése
• Szállítói számlák egyeztetése a bevételezési bizonylatokkal
• Pénzügyi kimutatások, nyilvántartások, dokumentumok készítése
• Részvétel a havi és éves zárási feladatokban, pályázati elszámolásokban
• Közvetlen kollégák, felettesek munkájának folyamatos támogatása
• Egyéb általános adminisztratív és irodai tevékenységek
Az álláshoz tartozó elvárások:
• Középfokú pénzügyi, vagy számviteli ügyintéző szakirányú végzettség
• Középszintű számítógép-felhasználói (excel, word, illetve ügyviteli rendszer) ismeret
• Magas fokú precizitás, önálló munkavégzés
• Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
• Problémamegoldó és kreatív személyiség
• Csapatjátékos hozzáállás

A munkakör azonnali kezdéssel betölthető.
Munkavégzés helye: Kilátó Központ Piarista Pályaorientációs és Munkaerőpiaci Módszertani és Fejlesztő Központ, 2600 Vác, Géza király tér 10. és Vác, Attila utca 2.
Foglalkozási jogviszony: MT teljes munkaidős
Várjuk pályázatát, mely tartalmazza:
- fényképes magyar nyelvű önéletrajzát, életút-bemutatását és a bruttó fizetési igényét,
- a munkakör betöltésével kapcsolatos motivációs levélét,
- végzettségeket igazoló dokumentumok másolatát,
- eddigi tevékenységeket tartalmazó referencialistáját.
Pályázatát a szükséges mellékletekkel, kizárólagosan elektronikus úton az alábbi e-mail címre kérjük megküldeni: katona.miklos@piarista.hu, a tárgy mezőben „Kilátó Központ Pénzügyi asszisztens munkatárs” megjelöléssel.
A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Katona Miklós nyújt, a (30) 366 3510 telefonszámon, illetve a katona.miklos@piarista.hu email-címen.
A pályázatok beérkezésének határideje:
2019. október 20.

Előnyök Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Pénzügyi, számviteli munkakörben szerzett tapasztalat
• Munkaügyi, társadalombiztosítási és bérügyi ismeretek
• Pályázati-támogatási asszisztens végzettség
• Közbeszerzési referens végzettség
Jelentkezési határidő 2019.10.20.
Hirdetés letöltése PDF-ben