Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Kanizsay Dorottya Katolikus Középiskola
Intézmény címe Pest megye - Budapest 04. ker. , Kassai utca 24/a
Honlap www.kanizsay.sulinet.hu
E-mail cím titkarsag.kanizsay@gmail.com

Az álláshirdetés

Jogviszony időtartama határozott idő
Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 04. ker. , Kassai utca 24/a
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - takarító
Illetmények juttatások Megegyezés szerint (kedvezményes étkezési lehetőség, MÁV utazási utalvány, utazási költségtérítés).
Elvárt képzettség Középiskola (érettségi)
Leírás A Kanizsay Dorottya Katolikus Középiskola állást hirdet főállású takarítói munkakör betöltésére.

Napi 8 órás takarítói állás, délutáni műszakban (13:00-21:30).

Érdeklődni és jelentkezni a 06-1 / 353-6514 / 121.mellék telefonszámon vagy a '2kiss.judit@gmail.com' e-mail címen lehet.
Jelentkezési határidő 2019.11.30.
Hirdetés letöltése PDF-ben