Általános iskolai tanító - Egyházi Állásportál
Szivárvány Baptista Általános Iskola, Gimnázium és Szakképző Iskola

Általános iskolai tanító

tanító
Budapest 20. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.19.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 20. ker. , Pöltenberg utca 10-12
Jelentkezési határidő:
2024.04.23.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - tanító
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
ÁLTALÁNOS ISKOLAI TANÍTÓT keresünk
1. Jól felszerelt iskola, ahol folyamatos az oktatási eszközök színvonalának emelése.
2. Fiatalos, lendületes, összetartó csapat tagja lehetsz.
3. Megújuló oktatási módszerekkel tudsz tanítani.
4. Pénzügyi és technikai akadályoktól mentesen valósíthatod meg ötleteidet, ezzel a lehető legszínvonalasabb oktatást biztosítva a gyerekeknek.
5. Versenyképes fizetés
2024/2025 tanévre általános iskolai tanítót keres iskolánk. Fényképes önéletrajzot az iskola@sibi.hu ha várunk.
Amit kínálunk
Cím:
Pest vármegye - Budapest 20. ker. , Pöltenberg utca 8b-14