Intézmény neve Budapesti Kulturális és Képzési Egyeület (Opus Dei)
Intézmény címe Pest megye - Budapest 11. ker. , Kökörcsin utca 7
Honlap www.opusdei.hu
E-mail cím bkke.kft@gmail.com

Foglalkoztatás jellege teljes munkaidő, részmunkaidő
Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 12. ker. , Orbánhegyi út 30
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - takarító
Illetmények juttatások megállapodás szerint
Elvárt képzettség Szakmai középfok (OKJ)
Leírás XII. kerületben lévő panziójellegű magánkollégiumba keresünk kollégákat!

Igényes környezetben, nyugodt, családias légkörben változatos háztartási munkát kínálunk: Takarítás, fehér mosogatás, tálalás és asztalterítés

Elvárásaink: Rugalmasság és precizitás, Lelkesedés a szakma iránt

Biztosítunk: Hosszútávú bejelentett állás, kedvező munkaidő: Heti 20-40 óra rugalmas beosztás szerint (8.30- 15.30 között Hétfőtől szombatig)