Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Sapientia Szerzetesi Hittudományi Főiskola
Intézmény címe Pest megye - Budapest , Piarista köz 1.
Honlap www.sapientia.hu
E-mail cím rektor@sapientia.hu

Foglalkoztatás jellege megegyezés szerint
Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 05. ker. , Piarista köz 1.
Feladat típusa Oktatás, nevelés, kutatás - pedagógiai asszisztens
Adminisztráció - ügyintéző
Oktatás, nevelés, kutatás - pedagógiai előadó
Illetmények juttatások megegyezés szerint
Elvárt képzettség Főiskola (BSC), Főiskola (BSc, BA), Egyéb
Leírás A Sapientia Szerzetesi Hittudományi Főiskola pályázatot hirdet az alábbi munkakör betöltésére:

Tanulmányi és Neptun előadó

Főiskolánk a Neptun rendszeren keresztül intézi a tanulmányi adminisztrációt. A Főiskola honlapja képet nyújt az intézmény jellegéről, a képzésekről, létszámokról, várható feladatokról, és ugyanitt olvasható a szervezeti és működési szabályzat is.

Főbb feladatok:
 közreműködés a Tanulmányi Osztály szabályszerű működésében
 Neptun-rendszer ismerete és használata
 tanulmányi adminisztráció elvégzése
 Neptun-rendszer működésével kapcsolatos részfeladatok ellátása
 a Felsőoktatási Információs Rendszer használata

Az állás betöltésének feltétele:
 felsőfokú végzettség
 a Neptun-rendszer ismerete
 felhasználói szintű számítógép-kezelési ismeretek

Az álláshoz tartozó elvárások:
 katolikus vallásgyakorlat
 jó kommunikációs készség
 fejlett algoritmikus gondolkodás
 önállóság és jó problémamegoldó készség
 pontos és megbízható munkavégzés csapatmunkában

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
 munkatapasztalat felsőoktatási intézményben
 informatikai képzettség
 angol nyelvtudás
 végzettség a Főiskola képzési területeinek valamelyikén
 munkatapasztalat egyházi intézményben

Amit kínálunk:
 folyamatos fejlődési lehetőség
 hosszú távú, stabil munkahely
 dinamikus munkahelyi közösség, jó légkör
 szép munkahelyi környezet a Belváros szívében

A munkába állás időpontja: megegyezés szerint.

A jelentkezés beadási határideje: 2019. november 28.
A benyújtott pályázatok elbírálása után a második körbe jutó jelentkezőket személyes beszélgetésre hívjuk be, amelynek várható időpontja 2019. december 12.

A munkavégzés helye: Budapest, V., Piarista köz 1.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, jelentkezzen a rektor@sapientia.hu e-mail címen, mellékelve az alábbiakat:
 fényképes szakmai önéletrajz
 motivációs levél, személyes önéletrajzzal
 egyházi ajánlás
Jelentkezési határidő 2019.11.28.
Hirdetés letöltése PDF-ben