Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Piarista Rend Magyar Tartománya
Intézmény címe Pest megye - Budapest 05. ker. , Piarista köz 1.
E-mail cím allashirdetes@piarista.hu

Foglalkoztatás jellege részmunkaidő
Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 05. ker. , Piarista köz 1.
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - konyhai dolgozó
Illetmények juttatások megegyezés szerint
Elvárt képzettség Szakmai középfok (OKJ), Középiskola (érettségi), Szakmunkás
Leírás A Piarista Rend Magyar Tartománya
munkatársat keres
KONYHAI KISEGÍTŐ
munkakörbe 2020. januári munkába állással
Feladatok:
Az élelmezési vezető illetve a szakács útmutatása alapján a konyhai munka elvégzése (adagszám: 20-40 adag / nap).
• nyersanyagok és eszközök szállítása a munkaterületre, a zöldségek megtisztítása, aprítása
• nyersanyagok előkészítése a napszaknak és alkalomnak megfelelő ételek elkészítése (adagszám 20-40 adag /nap);
• ételek tálalása, kiosztása, tányérok, edények, ételmaradékok összegyűjtése;
• a konyha kövezetének felsöprése, felmosása, munkafelületek, falak, gépek, berendezések lemosása, szemetesedények kiürítése, kimosása, edények elmosogatása.

Elvárások:
• Szakközépiskola, szakmunkásképző, szakiskola
• Legalább 3 év szakmai (főzési, sütési) gyakorlat
• Önálló munkavégzés
• Együttműködési készség
• Alkalmasság a csapatmunkára

Amit kínálunk:
• kiegyensúlyozott, baráti munkahelyi légkör
Munkavégzés helye:
Piarista Rend Magyar Tartománya, 1052 Budapest, Piarista köz 1.
Munkaidő:
részmunkaidőben, csak hétvégi munkavégzéssel

Fizetés:
megegyezés szerint
Jelentkezési határidő:
2020.01.15

A jelentkezést és szakmai önéletrajzot elektronikusan az allashirdetes@piarista.hu e-mail címre kérjük elküldeni.
Előnyök • egyházi ajánlás
• lojalitás a Piarista Rend iránt (öregdiák, szülő stb.)
Jelentkezési határidő 2020.01.15.
Hirdetés letöltése PDF-ben