angol nyelvtanár - Egyházi Állásportál
Czuczor Gergely Katolikus Általános Iskola

Angol nyelvtanár

magyar nyelv és irodalom tanár, angol nyelvtanár
Biatorbágy - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő, részmunkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő, határozott idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.21.
Jelentkezési határidő:
2024.06.30.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Biatorbágy , Szentháromság tér 6.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - magyar nyelv és irodalom tanár
Oktatás, nevelés, kutatás - angol nyelvtanár
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Budapest közelében katolikus gimnáziumba angol szakos tanárt keresünk a 4-6 osztályokba, részmunkaidős vagy óraadói munkakörben. A felmenő rendszerben bővülő középiskolában lehetőség van a későbbiekben az óraszám növelésére és majd teljes munkakör betöltésére.
Családias iskola, remek pedagógus közösség várja leendő kollégáját.
MSC diploma
Amit kínálunk
Jó, családias, keresztény közösség
Fényképes önéletrajz az igazgato @czuczoriskola.hu címre
Cím:
Pest vármegye - Biatorbágy , Szabadság tér 6