Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Boldog Gizella Alapítvány
Intézmény címe Pest megye - Biatorbágy , Boldog Gizella utca 1.
Honlap www.gizella.hu
E-mail cím mental@gizella.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Biatorbágy , Boldog Gizella u 1.
Feladat típusa Szociális, egészségügy - szociális munkás
Illetmények juttatások Megegyezés szerint
Elvárt képzettség Középiskola (érettségi)
Leírás A biatorbágyi Boldog Gizella Alapítvány által fenntartott Gizella Otthon (idősek otthona) keres szociálisan érzékeny munkatársat heti 40 órás munkaidőben, 8 órás műszakban, folyamatos munkarendben az Otthon recepcióján végzendő segítő munka végzésére.
Az ideális jelölt mély empátiával, jó figyelem megosztási képességgel, felhasználói számítógépes ismeretekkel rendelkezik.
Udvarias, határozott fellépésű, igazi csapatjátékos.
Feladatai:
- meghallgatja a hozzá forduló ellátottakat, hozzátartozókat, érdeklődőket, és a probléma jellegétől függően segíti vagy továbbirányítja őket.
- segíti az intézmény működését adminisztratív feladatok ellátásával
- részt vesz az ápolók munkáját előkészítő, megkönnyítő feladatok ellátásában

Amit kínálunk: stabil, jó hangulatú munkahely, KJT szerinti bérezés+ egyéb juttatások

További információért, illetve jelentkezéshez kérjük, keresse Mayer Richárdnét az alábbi telefonszámon: 06 70 978 97 90
email cím: mental@gizella.hu
A munkáltatóval kapcsolatos további információt a www.gizella.hu honlapon szerezhet.
Előnyök hasonló területen szerzett tapasztalat