Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Boldog Gizella Alapítvány
Intézmény címe Pest megye - Biatorbágy , Boldog Gizella utca 1.
Honlap www.gizella.hu
E-mail cím mental@gizella.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Biatorbágy , Boldog Gizella u 1.
Feladat típusa Szociális, egészségügy - főnővér
Illetmények juttatások Megegyezés szerint
Elvárt képzettség Egyetem (MSC), Főiskola (BSC), Egyetem (MSc, MA), Főiskola (BSc, BA), Egyéb
Leírás A Boldog Gizella Alapítvány
pályázatot hirdet
teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony keretében

ápolási igazgató (intézményvezető ápoló) munkakör betöltésére

Munkavégzés helye: Budapest közvetlen közelében alapítványi fenntartású integrált szociális intézmény, ahol bentlakásos idősellátás( 115 fő), valamint szakápolási feladatok ellátása, demenciával élők nappali és bentlakásos gondozása folyik. Az intézmény és dolgozói szakmafejlesztési programokban is részt vesznek.

A munkakörhöz kapcsolódó lényeges feladatok:
• az intézményben folyó ápolási - gondozási tevékenység szervezése, irányítása
• kialakítja és ellenőrzi a betegközpontú ápolási-gondozási tevékenység helyes gyakorlatát az intézményi elveket követve,
• biztosítja a gondozó személyzet beosztását az ápolási tevékenység magas szintű ellátása érdekében,
• a szakmai vezetéssel közösen felel az új dolgozók felvételéért,
• betartja és a betartatja az ápolási területeket érintő higiénés, munka- és környezetvédelmi, valamint minőségirányítási előírásokat, az intézmény egész területén felel a higiénés szabályok betartásáért
• biztosítja és felügyeli az ápolási/gondozási dokumentáció elkészítésének és alkalmazásának helyes gyakorlatát. Ellenőrzi és felel az ápolás, gondozás területén a jogszabályban előírt dokumentumok meglétéért, pontos vezetésért
• részt vesz a szakdolgozók képzésének, illetve továbbképzésének szervezésében
• az intézményben folyó ápolás - gondozás szervezése, irányítása
• a releváns jogszabályok ismerete, azok változásának követése és beépítése az intézmény szakmai szabályzataiba
• együttműködés az intézményben dolgozó orvosokkal
• szükség szerint részt vesz a betegellátási, ápolási folyamatokban,
• az irányítása alá tartozó dolgozók szakmai munkáját és etikai magatartását rendszeresen ellenőrzi
• az intézmény egész területén felel a higiénés szabályok betartásáért
• ellenőrzi az intézmény Házirendjének betartását
• felel a dolgozók munkaalkalmasságának, továbbá a dolgozók kötelező időszakos orvosi vizsgálatának meglétéért
• Gondoskodik az irányításában álló dolgozók védőruha, védőeszköz ellátottságáról és felügyeli a dolgozók személyi higiénés állapotát
• felelősen részt vesz az előgondozásban és a gondozási szükséglet vizsgálatban, a beköltözők fogadásában, az ellátottak állapotfelmérésében
• a vezetői team tagjaként együttműködik az intézmény különböző szakterületeivel (alapellátások, mentálhigiénés csoport, gazdasági csoport, konyha, mosoda, stb)

Pályázati feltételek:
• szakirányú felsőfokú végzettség
• a fenntartó és a munkáltató értékrendjének elfogadása
• minimum 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat
• felhasználói szintű informatikai ismeretek
• képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
• pontos, körültekintő munkavégzés
• vezetői készség, képesség, vezetői kvalitások megléte
• kiváló kommunikációs képesség
• terhelhetőség, együttműködési készség
• büntetlen előélet

Amit kínálunk:
• hosszútávra szóló munkavégzési lehetőség
• önálló munkavégzés
• versenyképes bérezés és juttatások
• szakmai fejlődés lehetősége
• lakhatási lehetőség

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
• a pályázó személyi adatait tartalmazó részletes, fényképes szakmai önéletrajz
• motivációs levél, bérigény megjelölésével
• képesítések igazolása
• a pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázattal összefüggésben a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak kezeléséhez hozzájárul

Munkáltatói jogkör gyakorlója: intézményvezető
Betöltendő munkakör: intézményvezető ápoló
A jogviszony időtartama: teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony, 3 hónapos próbaidő közbeiktatásával
Jelentkezését: 2020. február 3-ig várjuk emailben
A pályázati eljárás során a jelentkezők személyes meghallgatására is sor kerül.
email: igazgato@gizella.hu, Tel. 0670-313 5292
Előnyök Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• vezetői tapasztalat
• szociális szférában/egészségügyben/ demenciával élőkkel szerzett tapasztalat
• aktív gépjármű vezetési tapasztalat