Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Intézmény címe Pest megye - Budapest 08. ker. , Szentkirályi utca 28.
Honlap ppke.hu/
E-mail cím toborzas@ppke.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 08. ker. , Szentkirályi utca 28.
Feladat típusa Gazdasági terület - könyvelő
Illetmények juttatások Cafeteria
Elvárt képzettség Szakmai középfok (OKJ)
Leírás Feladatok:
 Tárgyi eszköz könyveléshez szükséges törzsadatok felülvizsgálata, kezelése
 A tárgyi eszközök nyilvántartás vezetése, az állományváltozás követése, feldolgozása
 Beruházások üzembe helyezése
 Leltár, selejtezési jegyzőkönyvek feldolgozása, könyvelése
 Havi egyeztetés a főkönyvi könyveléssel, adatszolgáltatás a mérlegjelentéshez
 KSH negyedéves beruházás statisztika jelentés elkészítése
 Egyéb belső adatszolgáltatási feladatok

Elvárások:
 Legalább középfokú számviteli végzettség
 Megbízható táblázatkezelési ismeretek (excel)
 Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat (legalább 1-3 év)
 Munkakörhöz kapcsolódó jogszabályok ismerete
 Önálló, tervszerű munkavégzés, határidők betartása, rendszerszemléletű gondolkodás
 Felelősségteljes, pontos munkavégzés
 Jó kommunikációs-, és problémamegoldó képesség
Előnyök  SAP rendszer ismerete
 mérlegképes könyvelői szakképzettség
Jelentkezési határidő 2020.02.23.
Hirdetés letöltése PDF-ben