Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Intézmény címe Pest megye - Budapest 08. ker. , Szentkirályi utca 28.
Honlap ppke.hu/
E-mail cím toborzas@ppke.hu

Munkavégzés helye Komárom-Esztergom megye - Esztergom , Majer István út 1-3.
Feladat típusa Adminisztráció - ügyintéző
Illetmények juttatások Cafeteria
Elvárt képzettség Egyetem (MSC), Főiskola (BSC), Egyetem (MSc, MA), Főiskola (BSc, BA)
Leírás A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Oktatási és Stratégiai rektorhelyettesének az irányítása alá tartozó Oktatási és Tanulmányi Osztálya munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

AKKREDITÁCIÓS, REGISZTRÁCIÓS ÉS NYILVÁNTARTÁSI ÜGYEK REFERENSE

Ellátandó feladatok:
• Akkreditációs feladatok végzése (beadványok formai ellenőrzése, szerkesztése).
• A Felsőoktatási Információs Rendszerben tárolt adatok ellenőrzése.
• A Neptun Tanulmányi Rendszer oktatáskoordinációs moduljaihoz és a képzésekhez kapcsolódó felületeinek karbantartása.
• A Karok által készített mintatantervek ellenőrzése (jogszabályoknak, szabályzatoknak, követelményeknek való megfelelőség vizsgálata).
• Az egyetemi tanulmányi tájékoztatóhoz adatok begyűjtése és a kiadvány szerkesztése.
• A honlap meghatározott felületeinek szerkesztése.
• Részvétel konferenciákon és egyeztető megbeszéléseken. Aktív részvétel konferenciák és workshopok szervezésében.
• Kapcsolattartás és rendszeres egyeztetés az intézmény karaival és központi szervezeti egységeivel a képzésekhez kapcsolódó ügyekben.
• Jogszabálykövetés. A képzési és kimeneti követelmények változásainak nyomon követése.

A munkakör betöltésének feltételei:
• felsőfokú végzettség
• felsőfokú angol nyelvtudás
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, internet)
• oktatási vagy oktatásszervezési területen szerzett tapasztalat

A pályázóval szembeni elvárások:
• önálló, tervszerű munkavégzés, határidők betartása, rendszerszemléletű gondolkodás
• felelősségteljes, pontos munkavégzés
• rugalmasság, jó alkalmazkodóképesség
• jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
• büntetlen előélet
• az Egyetem szellemiségének tiszteletben tartása
A munkavégzés helye: Esztergom
Munkaidő: teljes munkaidő kötött munkarendben (H-CS: 8.00-16.30, P: 8.00-14.00)
A beosztás betöltésének időpontja: 2020. május 18.
A jelentkezés határideje: 2020. május 11.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát bruttó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: oktataskoordinacio@ppke.hu,
A felveendő munkatársról az illetékes rektorhelyettes dönt – figyelembe véve a meglévő munkatársi véleményeket.
Előnyök • felsőoktatási intézményben, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• elektronikus tanulmányi rendszerek ismerete
Jelentkezési határidő 2020.05.11.
Hirdetés letöltése PDF-ben