Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Piarista Rend Magyar Tartománya
Intézmény címe Pest megye - Budapest 05. ker. , Piarista köz 1.
E-mail cím allashirdetes@piarista.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Vác , Géza király tér 10.
Feladat típusa Gazdasági terület - gazdasági vezető
Illetmények juttatások megegyezés szerint
Elvárt képzettség Főiskola (BSC), Szakmai középfok (OKJ)
Leírás A Kilátó Piarista Pályaorientációs és Munkaerőpiaci Módszertani és Fejlesztő Központ
Gazdasági és Üzemeltetési Vezetői pályázati kiírása:

A Piarista Kilátó Központ (a vonatkozó 1290/2016. (VI. 13.) Kormányhatározatban szereplő nevén váci Munkaerő-piaci Elhelyezkedést Segítő Speciális Fejlesztő Központ) állami kezdeményezésre, a Piarista Rend felelősségvállalásával létrejövő, önálló, szolgáltatásait tekintve egyedülálló intézmény – egy többfunkciós fejlesztést biztosító, pályaorientációs központként és munkaképesség-vizsgáló állomásként, illetve tudományos kutató- és módszertanfejlesztő műhelyként egyaránt működő, mentorszolgáltatást nyújtó és mentorképző központ (továbbiakban: Kilátó Központ).
A gazdasági és üzemeltetési vezetői pozíció azonnali kezdéssel betölthető.
A Kilátó Központ által ellátandó feladatok összetettek, sokrétű szakmai tudást igényelnek. A hosszú távon sikeres működés érdekében a Kilátó Központ vezetését egy vezetői csapat látja el együttműködésben, konszenzuson alapuló döntéseken keresztül. A szervezeti kultúra alakulásának iránya ezért a tanulást, változásra való nyitottságot, együttműködést, a minőségi feladatteljesítést támogatja. A Piarista Rend Magyar Tartománya ezt a tanulási folyamatot intézményesen kíséri.
Fenti elvek mentén kerül meghirdetésre az intézmény gazdasági és üzemeltetési vezetőjének pozíciója.

1. Feladatai:
• A Kilátó Központ gazdasági vonatkozású tevékenységének irányítása, az intézményi vagyon nyilvántartása és kezelése, intézményi felelős gazdálkodás megteremtése, a vezetőség rendszeres tájékoztatása.
• Gazdasági tervezés, gazdálkodás, számvitel, az ezzel kapcsolatos ügyvitel, pénzgazdálkodás, vagyonkezelés, valamint minden egyéb, gazdasági jellegű tevékenység.
• Kilátó Központ teljes körű könyvelési feladatinak ellátása.
• Kilátó Központ gazdasági rendjének, a gazdálkodási tevékenységének felelős biztosítása és közbeszerzési folyamatok ismerete. Az intézmény költségvetésével kapcsolatos jogszabályban előírt, illetve a fenntartó által előírt szükséges költségvetési és gazdálkodási beszámolók elkészítése.
• Adóbevallások és az intézmény egyéb adatszolgáltatásainak elkészítése, határidőkre történő benyújtása.
• Kilátó Központ bérkeretével történő felelős gazdálkodás.
• Részvétel a Kilátó Központ rövid-és hosszú távú gazdálkodási stratégiájának kidolgozásában, az éves gazdálkodás megtervezése, likviditástervezés, pénzügyi előrehaladás nyomon követése.
• Kilátó Központ szolgáltatási, kutatás-fejlesztési és innovációs tevékenységével kapcsolatos projektek pénzügyi tervezése, pénzügyi előrehaladás követése, pénzügyi beszámolók elkészítéséről történő gondoskodás.
• Szerződések, megállapodások véleményezése, nyomon követése.
• A rábízott létesítmény napi operatív üzemeltetése, annak koordinatív feladatai üzemzavar elhárítás, rendeltetésszerű használat folyamatos biztosítása.
• Karbantartási terv elkészítésének irányítása, ütemterv szerinti végrehajtatása és annak ellenőrzése.
• Műszaki felmérések előkészítése, ajánlat kérések és azok egyeztetése a megrendelés előtt.

• A Kilátó Központ vezető csapatában való részvétel.

2. Elvárások:
• Releváns felsőfokú végzettség, mérlegképes könyvelői szakképesítés (regisztrációval) vagy ezzel egyenértékű szakképesítés.
• Legalább 5 éves pénzügyi vezetői tapasztalat.
• Európai Uniós források vagy állami támogatások kezelésében szerzett tapasztalat.
• Jó tárgyalási, vezetői készség.
• Irodai és számviteli programok felhasználó szintű ismerete.
• Legalább 3 éves épületüzemeltetési területen szerzett tapasztalat.

3. A pozíció betöltéséhez szükséges kompetenciák
• Fontosnak tekinti személyes tanulási folyamatát, nyitott a szakmai fejlődésre.
• Képes célokat, gazdálkodási célokat kitűzni, azokat folyamatokra bontani, rendszerezni a megvalósításhoz szükséges feladatokat és követni az előrehaladást.
• Folyamatelvű programmegvalósítás jellemzi
• Érti és képviseli a gazdasági szempontokat az intézményi működés folyamatában

4. Munkavégzés helye: Kilátó Központ Piarista Pályaorientációs és Munkaerőpiaci Módszertani és Fejlesztő Központ, 2600 Vác, Géza király tér 10.

5. Foglalkozási jogviszony: teljes munkaidős

Pályázatát, mely tartalmazza:
• Fényképes magyar nyelvű önéletrajzból, életút-bemutatásból és a bruttó fizetési igény megjelöléséből áll.
• A munkakör betöltésével kapcsolatos motivációs levélből.
• Végzettségeket igazoló dokumentumok másolatából.
• Tevékenységeket/projekteket és szervezeteket tartalmazó referencialistából.
Pályázatot a szükséges mellékletekkel, kizárólagosan elektronikus úton az alábbi e-mail címre kérjük megküldeni: katona.miklos@piarista.hu, a tárgy mezőben „Piarista Kilátó Központ gazdasági és üzemeltetési vezető” megjelöléssel.
A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Katona Miklós nyújt, a (30) 366 3510 telefonszámon, illetve a katona.mikos@piarista.hu email-címen.

A pályázatok beérkezésének határideje:
2020. február 21.
Jelentkezési határidő 2020.02.21.
Hirdetés letöltése PDF-ben