testnevelés - Egyházi Állásportál
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Testnevelés

testnevelő tanár
Piliscsaba - Pest vármegye
Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ, Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
részmunkaidő
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.15.
Jelentkezési határidő:
2024.08.15.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Piliscsaba , Béla király út 72.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - testnevelő tanár
Illetmények juttatások
pedagógus életpálya szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
16 óra, 5-8. évfolyamos testnevelés órák, versenyfelkészítés, sportkörök megtartása.
Iskola keresztény értékrendjének elfogadása, csapatmunkára való készség, a tanári munkához szükséges alapvető informatikai ismeretek.
Amit kínálunk
Remek iskolai közösség
Szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló dokumentumokkal és rövid motivációs levéllel az igazgato@paduai.hu címen
Előnyök
Remek tanítási körülmények (sportcsarnok, sportpályák), összeszokott és befogadó tanári közösség.
Cím:
Pest vármegye - Piliscsaba , Béla király útja 72.