Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve EWTN Magyarország
Intézmény címe Pest megye - Budapest , Budapest, Baross utca 127.
E-mail cím budapest@ewtn.hu

Foglalkoztatás jellege teljes munkaidő, részmunkaidő, megegyezés szerint, megváltozott munkaképesség, szakmai gyakorlat, önkéntes
Munkavégzés helye Pest megye - Budapest , Szeszgyár utca 3.
Feladat típusa Adminisztráció - kommunikációs, sajtókapcsolati munkatárs
Vezetés, üzemeltetés - kommunikációs, marketing vezető
Elvárt képzettség Egyéb
Leírás Az EWTN Magyarország televízió technikus munkakörbe keres munkatársat budapesti telephelyére. Olyan munkatárs jelentkezését várjuk, aki egy élő adásokat bonyolító stúdió csapatában több fronton is helyt tud állni.

Feladat
A stúdió felszereléseinek összeállításban, az élő adásokon és a műsorok felvételében való részvétel. Gondoskodik a technikai eszközök állapotáról. Kész kezelni az adáslebonyolító rendszert. Ezen felül fontos feladat a vezérlő és stúdió rendben tartása, együttműködés a csatorna más feladatokat ellátó munkatársaival.

Elvárások
• Rendszerszemlélet a feladatok végzésekor
• Magas munkabírás, időnyomás alatti munkavégzés képessége – élő adások miatt
• Kreatív-alternatív megoldások felismerése, alkalmazása
• Kamera- és operatőri ismeret
• Hangpult, mikrofon, egyéb stúdió eszközök ismerete
• Számítógépek hivatásos szintű ismerete
• Vágóprogramok ismerete
• Rugalmas időbeosztás elfogadása (akár hétvégi, ünnepnapi munkavégzés is)

Amit nyújtani tudunk
• Fejlődő munkakörnyezet
• Innovatív technológia megoldások megismerése
• Fiatalos, lendületes csapat
• Szakmai fejlődés
• Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Jelentkezéseket a cv@katolikus.tv emailcímre várjuk, referencia és bérigény feltüntetésével.