Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Intézmény címe Pest megye - Budapest 08. ker. , Szentkirályi utca 28.
Honlap ppke.hu/
E-mail cím toborzas@ppke.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest , Petőfi Sándor utca 11.
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - egyéb
Illetmények juttatások Cafeteria
Elvárt képzettség Középiskola (érettségi)
Leírás Feladatok:
• Napi operatív beszerzési feladatok ellátása, az igénylési és rendelési folyamat támogatása, beszerzési dokumentumok elkészítése
• Visszaigazolások bekérése
• Teljesítések ellenőrzése
• Beszerzési folyamat rögzítése és nyomon követése a vállalatirányítási rendszerben
• Kapcsolattartás a beszállítókkal és a belső igénylőkkel
• Reklamációk kezelése
• Statisztikák készítése felettesei részére
• Belső katalógusok kialakításában és azok adatainak és egyéb törzsadatok karbantartásában történő aktív részvétel

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség (gazdasági, műszaki szakirány előny)
• Beszerzési területen szerzett legalább 5 éves tapasztalat
• Ügyfélközpontúság
• Jó kommunikációs és szervezési készség
• Precíz, pontos munkavégzés
• MS Office (Word, Excel) magabiztos használata
Előnyök • Üzemeltetési beszerzésekben szerzett tapasztalat
• Közbeszerzési eljárások lebonyolításában szerzett tapasztalat
• Angol nyelvtudás
• SAP Vállalatirányítási rendszer használatának ismerete
Jelentkezési határidő 2020.08.20.
Hirdetés letöltése PDF-ben