Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Katolikus Pedagógiai Intézet
Intézmény címe Pest megye - Budapest 06. ker. , Városligeti fasor 42.
Honlap www.katped.hu
E-mail cím barcsak@katped.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 06. ker. , Városligeti fasor 42.
Feladat típusa Oktatás, nevelés, kutatás - óvodapedagógus
Illetmények juttatások életpálya szerinti
Elvárt képzettség Főiskola (BSc, BA)
Leírás Főállású, heti 40 órában foglalkoztatott, óvodai szakterülettel foglalkozó, katolikus vallását gyakorló óvodapedagógust keresünk.

A munkakör tartalma:
A Katolikus Pedagógiai Intézet keretében a katolikus óvodák pedagógiai szakmai szolgáltatásának teljeskörű ellátása, így különösen is
- a katolikus óvodák működésének szakmai segítése,
- kapcsolattartás, az óvodavezetők, óvodapedagógusok szakmai tájékoztatása,
- az óvodák számára az Intézetben megszervezésre kerülő továbbképzések szakmai tartalmának összeállítása, a programok megszervezése és lebonyolítása,
- szakmai napok, konferenciák szervezése,
- szakmai munkacsoportok működésének szervezése, munkájuk koordinálása,
- ​a Katolikus Pedagógiai Intézet képzéseinek megtartásában való közreműködés - a szerzett tapasztalatnak megfelelő szakirányban,
- részvétel képzések szakmai anyagának kidolgozásában, módszertani segédanyagok összeállításában, véleményezésében.

Az elvárások:
- óvodapedagógus végzettség,
- pedagógus szakvizsga,
- legalább 5 év vezetői gyakorlat óvodavezetőként vagy vezetőhelyettesként,
- jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
- felelősség az önálló munkavégzésre,
- közösségben való harmonikus együttműködés,
- katolikus vallás,
- katolikus óvodában szerzett szakmai gyakorlat előnyt jelent.

A munkakör betöltésének dátuma:
megállapodás alapján, de legkésőbb 2020. július 1.

Munkaidő és bérezés:
- hétfőtől csütörtökig 8.00 - 16.30 óráig, pénteken: 8.00 - 14.00 óráig, de egyes esetekben alkalmazkodni kell az Intézet programjaihoz,
- bérezés és pihenőidő megegyezik a pedagógusokra vonatkozó szabályozással (a pedagógus előmeneteli rendszer alapján a jelenleg elért kategóriának és fokozatnak megfelelő besorolás),
- az Intézet támogatja a Mesterpedagógus fokozat mielőbbi megszerzését.

- emailben a barcsak@katped.hu címre kell a pályázatot benyújtani,
- a jelentkezés folyamatos, a beérkezett pályázatok sorrendjében történik a jelentkezők meghallgatása,
A jelentkezésnek az alábbiakat kell tartalmaznia:
- önéletrajz, amely a szakmai életutat is bemutatja,
- a végzettséget igazoló dokumentumok (óvodapedagógus diploma, szakvizsga megszerzéséről szóló bizonyítvány) szkennelt változata,
- szakmai ajánlás,
​- ajánlás plébánostól, egyházi személytől,
- nyilatkozat a büntetlen előéletről és annak vállalása, hogy ha munkaviszony létesítésére kerül sor, erkölcsi bizonyítványt nyújt be.

Információ kérhető a pályázat beadása előtt Grolyóné Szabó Éva, óvodai referens, szakértő, szaktanácsadó kollégától az alábbi telefonszámon: +36 1 479 3015.