Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Katolikus Szeretetszolgálat
Intézmény címe Pest megye - Budapest 06. ker. , Városligeti fasor 42.
Honlap www.szeretetszolgalat.hu
E-mail cím titkarsag@szeretetszolgalat.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 06. ker. , Városligeti fasor 42.
Feladat típusa Gazdasági terület - könyvelő
Elvárt képzettség Főiskola (BSC), Szakmai középfok (OKJ), Főiskola (BSc, BA)
Leírás A Katolikus Szeretetszolgálat budapesti központja pályázatot hirdet teljes-munkaidős főkönyvelői pozíció betöltésére, az alábbiak szerint:

A főkönyvelő feladatai:
• a gazdasági igazgató jobb keze
• irányítja és szervezi a szervezet számviteli tevékenységét, vezeti a könyvelői csapatot
• együttműködik a Központ munkatársaival és fenntartott intézmények gazdasági vezetőivel
• kapcsolatot tart a hatóságokkal (Magyar Államkincstár, NAV, Állami Számvevőszék, stb.)
• felel a rendszeres illetve eseti jelentések, beszámolók, adó- és egyéb bevallások valamint különösen az éves konszolidált zárszámadás határidőre történő elkészítéséért
• felel az állami normatív támogatás fenntartói tervezéséért, igényléséért és elszámolásáért
• felel a pályázati források elkülönült nyilvántartásáért
• együttműködik a fenntartó munkatársaival, a könyvvizsgálóval és a belső ellenőrrel
• biztosítja a szervezet egységes számviteli szabályozottságát

Ön az ideális jelölt, amennyiben...
• mérlegképes könyvelői képesítéssel rendelkezik
• legalább 10 éves aktív főkönyvelői gyakorlata van
• jó vezetői-, problémamegoldó- és együttműködési készséggel bír, csapatjátékos
• precíz, munkájára igényes, megbízható
• kiválóan kezeli a számítógépet (irodai alkalmazások, könyvelő programok)
• elfogadja és tiszteletben tartja a keresztyén értékrendet

További előnyt jelent, ha...
• ismeri a SUP integrált könyvelési rendszert
• van központosított könyvelési tapasztalata
• dolgozott már államilag finanszírozott szociális intézményben

Mire számíthat, ha csatlakozik csapatunkhoz?
• kihívást jelentő változatos szakmai munka
• nagyszerű egyéni fejlődési lehetőség
• kis létszámú, elkötelezett, befogadó csapat
• emberséges munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét kérjük, mielőbb juttassa el fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát valamint rövid motivációs levelét bérigénye megjelölésével a titkarsag@szeretetszolgalat.hu email-címünkre.
Szervezetünkről bővebb információt honlapunkon, a www.szeretetszolgalat.hu oldalon talál.
Jelentkezési határidő 2020.04.05.
Hirdetés letöltése PDF-ben